Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 87
  1. #41
    Cytat Zamieszczone przez przemek147 Zobacz posta
    Jeżeli turnieje są cykliczne to może jakąś lige zrobimy z końcowym turniejem dla najlepszych? To napweno poprawiłoby frekwencje!
    Dobry pomysł...

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Od czasu do czasu grywam w tych turniejach z wpisowym 5$. Wczoraj po raz czwarty z rzędu zająłem czwarte miejsce (płatne są trzy). Może ufundujecie jakiś puchar dla mistrza bubla?

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    a może by jednak troche podnieść stawke tych środowych i poniedziałkowych? albo dorzucić jakieś nowe w pt i sob

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    coś zmieniliście, niby, że w dobrą stronę, ale chyba coś nie poszło, bo turniej jest na niebiesko i pisze mi, że mam ip nie z tego kraju , dodam, że chyba nie tylko ja mam ten problem, gdyż nikt jeszcze sie nie zarejestrował

    czwartkowy turniej dla Polakow, 2.07.2009

    pozdro

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Ja mam to samo. Czyżbym nie mieszkał w Polsce?

  6. #46
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    3
    Witam, chciałbym się dowiedzieć legitymacji oczekiwać dziś mieszane serii jest mój pseudonim verbatim3 Z góry dziękujemy możesz wysłać mi maila na adres: dvd52xmax@yahoo.fr

  7. #47
    Witam,

    Miło mi poinformować, że wedle waszych życzeń rusza liga oparta na turniejach dla Polaków - Doli Challenge.

    Szczegóły na stronie i w oddzielnym temacie: http://forum.pokerzysta.pl/expekt/13...-expekcie.html

    Pozdrawiam
    Paweł

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1
    WItam, chcialbym zagrac w dziesiejszym turnieju dla Polakow o 20, jak moge zdobyc haslo do tego turnieju? ;> Z gory dziekuje za pomoc.


    Pozdrawiam

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez Grelson Zobacz posta
    WItam, chcialbym zagrac w dziesiejszym turnieju dla Polakow o 20, jak moge zdobyc haslo do tego turnieju? ;> Z gory dziekuje za pomoc.


    Pozdrawiam
    Witam,

    Turniej dla Polaków nie jest chroniony hasłem - buy-in to $5+$0,50

    Co do Freerolla dla użytkowników forum, który również zaczyna się o 20:00, to hasło dostępne jest tylko dla użytkowników, którzy posiadają konto dłużej niż miesiąc.

    Pozdrawiam
    Paweł

  10. #50
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    City of Angels
    Posty
    39
    No tak ale gdzie szukac tego hasla??? jestem zarejestrowany na tym forum juz z kilka miesiecy i jakos nie widze zebym mial gdzies informacje na temat tego hasla... słabo cos z tą waszą informacją... ;/