Strona 58 z 162 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #571
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    hehe, na stronie tiltbustera ładuje się od razu wielki komunikat, że wiedzą o problemie, żeby nie zakładać nowego topicu na forum oraz że będą poprawiać mody ale dopiero za kilkanaście dni.

    FTP chyba wzamian wprowadza od 14 do 19 lipca happy hour x 5 pkt.

    @Lesio - zarejestruj się przez jeden z największych serwisów coachingowych. dostaniesz dostęp do serwisu, rakeback i holdem managera.

  2. #572
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Lesio Zobacz posta
    taki troszke offtopic, ale nie mam jeszcze konta na FT i pytanko czy opłaca sie przez jakies forum, strone www rejestrowac zeby jakies fajne bonusy specjalne byly?
    Polecam viprakeback.pl - wypłacasz rb kiedy tylko chcesz, masz dzienne statystyki ile juz wyrobiles.

    PS Ładne promocje sie szykuja na 5-lecie.

  3. #573
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czy da się zdeponować kasę na FTP przez MB?
    W kajerze nie mam takiej opcji, tylko visa, jakieś click2pay itd., nie ma MB..

  4. #574
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Ja gram dopiero kilka minut, i pierwsze wrazenie, wyrazniejsze stoly, ladniejszy delikatnie layout, wiecej niezbednych informacji w zakladkach turniej info, latwiejszy dostep do ustawien stolu. Last hand dziala, trzeba zainstalowac adobe flash wersje 10 lub wyzej o czym informuje update podczas instalacji!!! To tyle pierwszych wrazen.
    ta? poczekaj aż się zwiesi, poza tym nie można hh skopiować sobie do pliku do przeglądnięcia później. jak zmniejszysz stół to karty są wtf zamazane.

  5. #575
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Czy da się zdeponować kasę na FTP przez MB?
    W kajerze nie mam takiej opcji, tylko visa, jakieś click2pay itd., nie ma MB..

    jest tam chyba coś takiego jak więcej opcji.
    teraz nie pamietam, ale można.

  6. #576
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880


    nie widzę takiej opcji

  7. #577
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    da sie moje konto full tilt dopisać do jakiegos programu rakeback bo normalnie full tilt nie chce mi dac rakebacku

  8. #578
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    bylo o tym pisane tu w tym watku, cofnji pare stron wczesniej

  9. #579
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wlasnie mi tez sie wydaje ze karty nie sa zamazane a wyrazniejsze i ze ogolnie wlasnie stoly sa wyrazniejsza tak jabky mialy zwiekszona ostroc i bardziej soczyste kolory

    a co do HH to mi tez nie dziala niby wszystkie przyciski tam działaja ale mam pusto tak jakby nie byla zadna reka rozegrana ;p mimo ze mam zainstalowanego flasha
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 09-07-2009 o 13:14

  10. #580
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    no wlasnie mi tez sie wydaje ze karty nie sa zamazane a wyrazniejsze i ze ogolnie wlasnie stoly sa wyrazniejsza tak jabky mialy zwiekszona ostroc i bardziej soczyste kolory
    Zależy jaką wielkość stołów masz ustawioną. Ja zwykle grałem na 6 stołach pomniejszonych i teraz jest wielka lipa... Nie da się odróżnić pika od trefla...