Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    witam,

    gram nl10 na starsach i party, coraz wiecej ludzi tam gra z 2$ buyinem, ostatnio na stolach mam kolo 3-4 takich kolegow.

    pytanie takie - czy poza QQ+, AK jest sens z takimi sie bawic? zwykle maja staty kolo 10/8 albo nizej, jak juz podbija preflop to na flopie wrzucaja reszte stacka i zwykle wychodzi ze maja wlasnie QQ+, AK.

    setmining chyba odpada przeciwko jednemu, trzeba by za kazdym razem zabierac mu caly stack po trafieniu seta, a czasami nawet to moze sie okazac nieoplacalne.

    suited connectory tez zwykle zrzucam i powoli zaczyna to byc wkurzajace bo jak polowa stolu tak gra to juz nie wiem co robic

    jakies porady ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tylko 3-4 przy stole masz takich? Szczęściarz. Na wielu roomach jest ich 7-8.

    Patrz na statsy, jeśli to mury, to nawet z AK nie wiem czy bym się wychylał. Ale często to nie mądre SSS tylko donki i mają luźne statsy, wtedy wręcz przeciwnie, pushuję preflop już gdzieś od AT, bo dla nich każdy A czy dwie figury są super.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    A ja wybieram FullTiltPoker / inny poker room ktory ma stoly deep, wtedy musza miec przy stole conajmniej 50bb wiec takowych juz nie ma... Czasem ktos jest z niepelnym BI (za pelne uznaje 100BB) ale praktycznie nei musze sie przejmowac table selection pod katem stackow ludzi...

    Polecam takowe rozwiazanie jako 'reka startowa'

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    pytanie takie - czy poza QQ+, AK jest sens z takimi sie bawic? zwykle maja staty kolo 10/8 albo nizej
    Jeżeli grają tak tight, to okradaj ich z byle czym, najlepiej zmniejszając wielkość podbicia do 3bb, bo dla nich to pewnie i tak różnicy nie robi.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    @elpe - niezly pomysl, sprobuje czegos poszukac

    @trias - okradanie 10/8 to wiadomo, pytanie bylo bardziej co robic kiedy to SS podbija. jak pisal woland - zdarza sie ze jest ich sporo na jednym stole, a wtedy wychodzi na to ze samemu sie trzeba zamurowac, bo praktycznie co rozdanie albo pare, ktorys z nich dostanie porzadna reke.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Wpisz do pokerstova zakres na ich staty i wiesz z czym ich sprawdzać. Jeżeli jesteś na BT, a na blindach masz 2 shortów typu 10/8 - zagrywaj 2bb z any two.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    imho proponuje swoj pomysl, bo jest najlepszy na omijanie 20bb glupkow...
    a krasc zawsze warto, chocby po to, ze jak zaczna sie wkurwiac na twoje kradzieze to oplaca silna reke ktora tez od czasu do czasu bedziesz mial na btn'ie