Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    6 lipca i brak aktualizacji, znów trzeba się upominać?

  2. #12
    Wybaczcie, ze z tygodniowym opóźnieniem, ale promocja VPP Ring nie obowiązuje w lipcu. Z działu promocje zniknie dzisiaj/jutro. Będziemy pracować nad nowymi promocjami cashowymi, jednak kiedy pojawi się jakiś konkret trudno określić i obiecać. Mam nadzieję, że centrala mnie w tym uprzedzi i zobaczymy promocję typu 2X z czerwca zeszłego roku już wkrótce.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ktos tu na 32red pluje ze w polowie miesiaca zmienil promocje, palo powiedzial ze najwiekszym sie zdarza i TRAFIL W 10 - SO SICK... ruch sredni gdyz jeszcze z tydzien i rake'u byloby SPOOORO wiecej - ja stopuje z PS.

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    To fajnie, już w planach uwzględniłem extra 500 dolców z promocji (jak na razie 11k vpp w tym miesiącu) a tu ch...

    Swoją drogą zlikwidujcie jeszcze TLB.

  5. #15
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Oferta coraz słabsza się robi, w tym miesiącu zapłaciłem 2000$ rake'a przy obecnym statusie dostałem tyle FPP że miałbym za nie jakieś 200$ bonusu. Szkoda że jedyny fajny race który w niewielkim stopniu pokrywał straty wynikające z braku rb jest usuwany.

  6. #16
    Zdjęcie promocji to Wasza sprawa i oczywiście można to zrozumieć. Ale informować o tym 8-go danego miesiąca? Zdajecie sobie w ogóle sprawę ile to godzin grindu? No comment.

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    ps. usunalem pare postow z tego tematu, swoje niezadowolenie mozna wyrazac w nieco bardziej cywylizowany sposob niz rzucajac bluzgami co drugie slowo.

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    > Wybaczcie, ze z tygodniowym opóźnieniem


    nie wybaczamy.
    to sa JAJA.

  9. #19
    ja wlasciwie wiele razy narzekalem na nasz polski support,
    zwolnic supporta dac nowy lepszy..ten sie po prostu nie sprawdza !

  10. #20
    Idzie pracowac do poker time albo do jakiegos innego krzaka !