Zobacz wyniki ankiety: Betsson zrobi nam satelitę do naszego turnieju , buyin 5+0,5$

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Będę grał

    10 76.92%
  • Nie będę grał

    1 7.69%
  • Co to satelita ??

    2 15.38%
Strona 25 z 33 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 321
  1. #241
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    21
    Straciłem dzisiejszym bad beatem szanse na cokolwiek w pkt generalnej turniejów....Cashówka poszła lepiej ,szkoda ze byłem umowiony wczesniej bo dalbym sie Panowie Wam odegrac.

  2. #242
    Graty dla obrońcy tytułu...
    Jak zwykle końcówka sezonu udana dla Radoma, ja niestety muszę teraz powalczyć o utrzymanie w 9. Jeśli jednak dalej będę miał taką słabą serię to może być ciężko.
    Myślę że turniej w najbliższą niedzielę, biorąc pod uwagę iż Marcin stracił szansę na mastersa, może być dobrym pomysłem. Co Wy na to Panowie...?

  3. #243
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    teoretycznie ma jeszcze szanse - musi wygrać

  4. #244
    Gratulacje dla Radoma. Ten sezon juz sobie turniejowo odpuszczam ,ale w nastepnym bede grać regularnie. Cel jest szczytny być wyżej w lidze od Wujka Albana :P Może jakiś side bet ??

  5. #245
    Dziękuje za graty, ale jesli chodzi o obronę tytułu to jeszcze poczekajmy, moje zdanie jest takie że dopóki piłka w grze.... wszystko się moze zdarzyć, więc nie zburzycie mojej czujności tym słodzeniem.
    Natomiast jeśli chodzi o grę w ta sobote to popieram Martinho, jest ułozony terminarz i nie powinnismy go zmieniać. Zagrajmy planowo 19.07.2009

  6. #246
    Powiem tak....
    Szanse są chociaż marne!!! Przykładowo jak będę w TOP-3 za 2 tygogodnie, a Sayjan, Mecenas, JJ i Hanz nie powalczą za bardzo to jest szansa na finał.
    Gorzej jak Ponti wyskoczy mi na ostatnim wirażu z za pleców i cały misterny plan......

    Gratulacje Radom .... za dwa tygodnie w sobotę pijemy u Was i ja przynoszę whiskey
    Ostatnio edytowane przez martinho ; 06-07-2009 o 13:38

  7. #247
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    Tak jak już ustaliliśmy wcześniej nie zmieniamy terminu a więc gramy 19.07.09
    martinho powiem ci tak z tego co wiem chociaż głowy nie dam to JJ i podobno mecenasa ma nie być na kolejnym turnieju (chociaż to tylko plotki ) więc jakbyś tam nagle dobrze wyskoczył w pkt to jest wciąż szansa

    Jeżeli chodzi o mnie to za 2 tyg oczywiście zagram ale już typowo po swojemu nie tak jak ostatnie turnieje czyli zasada murka bez blefu

  8. #248
    WSOP Main Event - Dzień 1C - Poker News - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live (filmik)

    Wejście Radoma za dwa tygodnie..... (tylko ciekawe kto go po schodach wniesie)

  9. #249
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    oślepnę, jeśli będzie miał podobny strój

  10. #250
    Panda ja z chęcią przyjmę side bet na to że będziesz wyżej ode mnie w rankingu. 200 zł będzie niezłą kwotą moim zdaniem. Jeśli uważasz że jesteś tak dobry to zapraszam, z chęcią zaryzykuje te 200 zł. Czekam na odpowiedź, nie szukaj chętnych na side beta, po prostu zaryzykuj te 2 paczki....zapraszam...