Strona 14 z 40 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 395
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Czarne oczy Ivana i Delfina też wyciągały wszystkich na parkiety.
    Nie wiem, nie bywałem na takich imprezach. Ale wierzę

  2. #132
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Ale jak tak dobrze znasz rap to znaczy, że dużo musiałeś tego przesłuchać. Wogóle sami znawcy tutaj. Nie spodziewałem się.
    W pierwszej połowie lat '90 ubiegłego wieku przez jakieś 3 lata stałem na bramce w jednej z warszawskich tancbud. Chcąc-nie chcąc różnych rzeczy się nasłuchałem, m.in. hh. Z tego co tam grali to najbardziej techno mi podchodzi. Poza tym "technicy" to fajni ludzie - nażre się taki "Bartów Simpsonów", rozbierze do naga i lata po sali krzycząc "jestem Jezusem". Najśmieszniejsze jest to, że niezbyt wiadomo co z takim delikwentem zrobić bo nikogo nie zaczepia ani niczego nie demoluje.

    jdx

  3. #133
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    wczoraj w trakcie tego jednego kawalka (fakt, ze nienajkrotszego) +5BI polecam, nie tylko z uwagi na wplyw na wyniki

    YouTube - sinnerman nina simone

  4. #134
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Kolego weeskacz, widać, że wcale nie znasz się na hh/rap. Otóż nie o żadnych lalach, nie o kobietach, nie o dziewczynach tylko o sukach (ang. bitch) i o kurwach (ang. whore). Generalnie cały hh/rap sprowadza się do tego, aby przy pomocy słów kurwa, chuj, pierdolić, suka, jebać i kilku innych tego typu wyrażeń wyrazić myśl, że życie jest do dupy. To wszystko w rytmie umc-umc z automatu, przy czym umc-umc
    jdx
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=QmumKkvE7Kk[/YOUTUBE]

    Posłuchaj tego. Podejrzewam, że jak weeskacz znasz angielski , ale znalazłem wersję z napisami. To był największy artysta w rapie.

    Sebkroll: dla ciebie też.

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=hsTuG58WTzk&feature=related[/YOUTUBE]
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 03-07-2009 o 14:49

  5. #135
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    To żeś mnie Peri zaskoczył. Myślałem, że hiphopolo to tylko jakieś zakapturzone i zaćpane półmózgi słuchają, np. taki flex. Po prostu prymitywna muzyka z prymitywnym tekstem dla prymitywnych ludzi. A nie dla pokerzystów.

    jdx
    dorze ze napisales ze myslales,bo myslec kazdy moze ale czy to bedzie miec potwierdzenie w rzeczywistosci to juz inna bajka


    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    Nie ma lepszej muzyki! [miazga] Ile Ty masz lat Peri? Bo IMO hh rap czy inne tego klony to muza kręcąca jedynie napalonych nastolatków którzy nie mają za grosz gustu i smaku muzycznego. Czarną muzyką to można nazwać blues, rap-szczekaczki z tekstami o lalach i furach z pewnością nie tworzą muzyki. Pozują na wiekich gansta biednych dzieci getta nawijających o ciężkiej walce i giwerach czekają tylko aż naiwniacy to łykną i kupująch ich płyty zapewnią im wille i miliony $$$. Taa...PRAWDZIWI ARTYŚCI!


    EDIT: Zresztą co tu sie wielce rozwodzić - rzuć okiem na wszelkie zestawienia największych hitów wszechczasów i wszystko widać gołym okiem. W top100 - ile znajdziesz rapu, a ile rocka. W kategorii największe przeboje wszechczasów rock po prostu dominuje.
    nie wiem na jakim swiecie ty zyjesz,albo mowiac inaczej nalezysz do ciemnej masy ktora wierzy w to co uslyszy,badz w innym przypadku w to co mu system wbije do glowy,ale tak sie sklada ze czesto to co jest prawdziwe,szczere,ambitne(zalezy tez od rapu bo nieraz jest komercyjny) to jest na ogol niszowe i malo sprzedajne co nie znaczy gorsze,a listy zdobywaja durne proste melodyjne kawalki

    a dla mnie rock,metal to muzyka dla ludzi niedorozwinietych umyslowo najczesciej tepionych w mlodosci przez rowiesnikow,co oni soba reprezentuja ? chodza zarosnieci jak malpy badz ludzie z innej epoki,tarzaja sie w blocie,smierdza,pija jakies tanie wina i na koncertach dra morde i napiepszaja w bebny jak niewyrzyte gamonie



    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Kolego weeskacz, widać, że wcale nie znasz się na hh/rap. Otóż nie o żadnych lalach, nie o kobietach, nie o dziewczynach tylko o sukach (ang. bitch) i o kurwach (ang. whore). Generalnie cały hh/rap sprowadza się do tego, aby przy pomocy słów kurwa, chuj, pierdolić, suka, jebać i kilku innych tego typu wyrażeń wyrazić myśl, że życie jest do dupy. To wszystko w rytmie umc-umc z automatu, przy czym umc-umc w hh/rap osiąga zdecydowanie mniejszą liczbę bpm (dla niewiedzących: bits per minute) niż umc-umc w klasycznym disco polo. Przy czym należy nadmienić, że klasyczne disco-polo wydaje się być jednak ciekawszym nurtem muzycznym ponieważ z tekstów towarzyszących muzyce dp bije jednak wyraźnie większy optymizm.

    jdx
    tak sie sklada ze tak jak w innych gatunkach tak i w rapie sa rozne sklady ktore nawijaja o roznych rzeczach i sa zespoly(na ogol slabe) ktorych glownym motywem w kazdym kawalku sa suki,cpanie i jebanie policji ale koniec koncem nabardziej cenieni i najlepsi raperzy nie sa monotematycznie i nawijaja o wszystkim co normalnego czlowiek dotyczy i w kazdym tempie ale co ty mozesz jdx wiedziec,bezmyslnie tylko klepiesz slogany

  6. #136
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    3

  7. #137
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    a dla mnie rock,metal to muzyka dla ludzi niedorozwinietych umyslowo najczesciej tepionych w mlodosci przez rowiesnikow,co oni soba reprezentuja ? chodza zarosnieci jak malpy badz ludzie z innej epoki,tarzaja sie w blocie,smierdza,pija jakies tanie wina i na koncertach dra morde i napiepszaja w bebny jak niewyrzyte gamonie
    hehe bez przesady nie oceniajmy muzyki po tym jak niektorzy sie ubieraja sluchacze hh czy rapu czesto paraduja w dresikach :P

    Mysle ze dlugie wlosy skora czern i glany to niewielki odsetek tych co sluchaja rocka I fakt moim zdaniem to jest glupie ale tak jak psialem jzu co sie komu podoba :P

  8. #138
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    a dla mnie rock,metal to muzyka dla ludzi niedorozwinietych umyslowo najczesciej tepionych w mlodosci przez rowiesnikow,co oni soba reprezentuja ? chodza zarosnieci jak malpy badz ludzie z innej epoki,tarzaja sie w blocie,smierdza,pija jakies tanie wina i na koncertach dra morde i napiepszaja w bebny jak niewyrzyte gamonie
    To co napisałeś o rocku w zestawieniu z całą twoją ambitną twórczością na tym forum pozwala bez najmniejszych wątpliwości stwierdzić, że jesteś największym fanem rocka jaki chodzi na tej planecie.


    A tak w ogóle po twoim dołączeniu do dyskusji można powiedzieć tylko tyle - przyszedł clown, mamy cyrk. A ja ostanio w cyrku byłem grubo ponad 20 lat temu i fanem takiej rozrywki nie jestem dlatego z dalszego udziału w tej dyskusji rezygnuję.


    @Peri - ocena rapu na podstawie 2paca jest równa zasadna jak stwierdzenie na podstawie Elky'ego, że wszyscy francuzi są świetnymi pokerzystami. Podczas gdy raperzy jak i francuzi w 95% grają na tym samym poziomie który można łatwo ocenić załączając stoliki lub mtv (czy jaki tam teraz music tv jest bo ja muzykę słucham nie oglądam, a rozumiem, że teraz często teledysk jest ważniejszy od muzyki).

  9. #139
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    @Peri - ocena rapu na podstawie 2paca jest równa zasadna jak stwierdzenie na podstawie Elky'ego, że wszyscy francuzi są świetnymi pokerzystami. Podczas gdy raperzy jak i francuzi w 95% grają na tym samym poziomie który można łatwo ocenić załączając stoliki lub mtv (czy jaki tam teraz music tv jest bo ja muzykę słucham nie oglądam, a rozumiem, że teraz często teledysk jest ważniejszy od muzyki).
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Peri zapewne z tego całego hh-rapu wyrośniesz i za kilka lat jak przeczytasz co tu wypisywałeś będziesz się nieźle z tego śmiał - w przeciwnym wypadku będzie to znaczyło, że masz równie barwą i rozwiniętą osobowość jak jegomość Majcher
    Czyli idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że kto jest z Francji nie potrafi grać w pokera.

    2pac jest jednym z przykładów. Ale nie jedynym. Czyli co jak ktoś słucha 2paca to już nie jest takim idiotą/napalonym nastolatkiem czy kim tam jeszcze?

    Jak mnie to wkurza jak ktoś kogoś ocenia, zwłaszcza nie znając go. Jakoś wcześniej tutaj nie było wpisów o tym jak to metalowcy ćpają, chleją tanie wino i wyglądają jak menele, albo rockowcy głowy nie myją i są spedaleni na maksa z tymi długimi włosami. Albo, że ci co chodzą na "manieczki" mózgi mają zryte od prochów i że idą na impreze w maseczce i rękawiczkach i kręcą się naćpani do jednego bitu przez całą noc.
    Ale jak przyszly te ćpuny w kapturach (Tak przy okazji, praktycznie narkotyki inne niż marihuana w hh nie isnieją. Co innego w subkulturach metalowców, rockowców, "manieczkowców". Ja nawet papierosa nie paliłem, a ty jesteś czysty?) to odrazu trzeba z nimi pojechać i pokazać im swoją wyższość, styl, klasę i inteligencję. Właśnie tutaj objawia się to, że jednak nie jesteś nikim wyjątkowym, lepszym od nas. Jesteś zwyczajnym nietolerancyjnym nikim.

  10. #140
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No, mam nadzieję, że to tylko chwilowy letarg komórek mózgowych u co niektórych, spowodowany upałem Bo wydawało mi się, że to oczywiste, szczególnie dla pokerzystów, którzy rzekomo są inteligentnymi ludźmi (aczkolwiek to też tylko stereotyp, obalany zresztą na tym forum już nieraz), ale jednak muszę to napisać: jeżdżenie po kimś, zwłaszcza kogo się nie zna, tylko dlatego, że słucha takiego czy innego rodzaju muzyki jest naprawdę niskie...