Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    25
    1.Witam wszystkich,gram troche ale narazie bez pieniędzy, głównie gram na stronie multipokera, ale mam takie pytanie ,na jakiej zasadzie firma ta zarabia na swojch użytkownikach ,bo zawsze wydawało mi się że przy stole siedzi 10 prawdziwych osób czyli co firma ma z tego, wiadome że firma zarabia mają jakiś procent czy podstawionego komputerowego gracza jak to jest.
    2.Czy grając w pokera na stronie sportingbet,expekt lub jeszcze jakieiś innej gra się z prawdziwymi ludżmi czy z automatami ?.

  2. #2
    jest to tak ze firma pokerowa zabiera jaki "malutki" procent z wygranej, tzw. rake (tudziesz podatek od reki)

    czyli grasz sobie z innymi LUDZMI, z tego co wiem nei ma zadnego podstawionego Bota przez firme, jest rozdanie, kazdy l;icytuje, wklada $ do puli.. w puli jest np. 250$ i ten kto wygra ta pule nei wygra 250$ ale 247$ (3$ ida dla firmy pokerowej)
    oczywiscie to ile idzie dla firmy pokerowej jest zalezne od wielkosci puli

    a jak chcesz grac turniej
    to kazdy wplaca np. 10$+1$ czyli wplaca 11$, 10$ idzie do puli a 1$ dla firmy pokerowej, jezeli gra 10 osob to wygrac mozesz 10*10$, a firma pokerowa dostaje 10*1$

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    25
    Ok dziękuje za odp.czyli mogę w sportingbet czy expekt grać i moge być w miarę spokojny że nie gram z maszyną którą ograć ciężko.Przez ruletke stałem się bardzo nerwowy.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    taka drobna sugestia,jeżeli pytasz o takie rzeczy to zakładam że z pokerem on-line miales niewiele wspólnego,a więc jeżeli nie graleś na żywo z dobrymi rezultatami,to radzilbym najpierw poćwiczyć we freerollach,albo na jakichś microstawkach np na absolucie(tam sie uczylem grać i mikrostawki sa nienajgorsze,tzn ludzie staraja sie grac mądrze,a nie tak jak na pycyfiku czy paradise że do rivera warto zostac z każdą ręką )

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    25
    Ok dzięki,grałem troche za free ale chociaż nie grałem nigdy na kase wiem że to inna sprawa i inne zachowanie graczy,tak się troszke przymierzałem ale sam nie wiem już.
    A ten absolut to jaka stronka jest dokładnie tz adres ?.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Firma zarabia tylko rake
    zwykle pobierany jest:
    5c/1$ gdy pot wynosi 20$ jest pobierany 1$ rake
    Przy 2 graczach max rake 1$
    przy 3 graczach max rake 1,5$ lub 2$
    przy 4+ graczach max rake 3$
    Nie wszystkie pokerroomy trzymają się tego sztywno, nieraz jest tylko opcja rake dla 2 i większej ilości graczy ....

    Ale nie martw się nikt cię nie oszuka, jedynie inny gracz, gdy będzię udawał, że ma słabszą karte, żeby wyciągnąć od ciebie kase ...

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    na poczatek polecam tez everestpoker.com mozna grac za free wygrywajac centy, gdy uzbieraz 0.5 centow mozesz usiasc w s&g z wieksza pula do wygrania i tak dalej . . . jak na poczatek poziom nie jest
    wysoki

  9. #9
    multipoker jest obecnie częścią partypoker i zakładanie konto jest wstrzymane.prawdopodobnie zostanie zlikwidowany