-
KLASYFIKACJA PO V TURNIEJACH:
1. Jagiel 79 (3)
2. Lee 77 (5)
3. Grzenio 74 (5)
4. Ke 72 (5)
5. Lajkers 66 (3)
6. Markiz 64 (5)
7. Artek 57 (3)
8. Krzysiek 54 (5)
........................
9. Maro 50 (4)
10. Qbas 46 (4)
11. Łupiniak 39 (5)
12. Ra 38 (3)
13. Greg 33 (4)
14. Biały 31 (3)
15. Długi 31 (4)
16. Darek 29 (4)
17. Luca 28 (2)
18. Kowal 23 (1)
19. Andrzej 20 (2)
20. Peter 18 (1)
21. Spawn 18 (2)
22. Adam 17 (2)
23. Czyżu 17 (1)
24. Autobus 16 (1)
25. Gnębi 16 (1)
26. Zbyszek 8 (1)
27. Batalion 7 (1)
28. Magda 6 (3)
29. Młody 6 (1)
30. Sisiek 6 (2)
31. Bazyl 4 (1)
32. Joshi 4 (1)
33. Mazak 3 (1)
34. Danielek 2 (1)
35. Karol 1 (1)
36. Turok 1 (1)
Masters: 1120
-
-
Hi,
Wyniki VI turniej:
1. Krzysiek 37
2. Qbas 31
3. Lee 27
4. Ra 24
5. Kowal 22
6. Lajkers 20
7. Ke 19
8. Maro 18
9. Kosa 16
10. Markiz 15
11. Długi 14
12. Darek 13
13. Grzenio 12
14. Gnębi 11
15. Biały 10
16. Luca 9
17. Bazyl 8
18. Danielek 7
19. Jagiel 6
20. Magda 5
21. Krystian 4
22. Spawn 3
23. Łupiniak 2
24. Kluczyk 1
Masters: 1400
Ostatnio edytowane przez kepucz ; 07-06-2009 o 00:36
-
KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJACH:
1. Lee 104 (6)
2. Ke 91 (6)
3. Krzysiek 91 (6)
4. Grzenio 86 (6)
5. Lajkers 86 (4)
6. Jagiel 85 (4)
7. Markiz 79 (6)
8. Qbas 77 (5)
.......................
9. Maro 68 (5)
10. Ra 62 (4)
11. Artek 57 3)
12. Długi 45 (5)
13. Kowal 45 (2)
14. Darek 42 (5)
15. Biały 41 (4)
16. Łupiniak 41 (6)
17. Luca 37 (3)
18. Greg 33 (4)
19. Gnębi 27 (2)
20. Spawn 21 (3)
21. Andrzej 20 (2)
22. Peter 18 (1)
23. Adam 17 (2)
24. Czyżu 17 (1)
25. Kosa 17 (2)
26. Autobus 16 (1)
27. Bazyl 12 (2)
28. Magda 11 (4)
29. Danielek 9 (2)
30. Zbyszek 8 (1)
31. Batalion 7 (1)
32. Młody 6 (1)
33. Sisiek 6 (2)
34. Joshi 4 (1)
35. Krystian 4 (1)
36. Mazak 3 (1)
37. Kluczyk 1 (1)
38. Turok 1 (1)
Masters: 1400
UWAGA!!!
NASTEPNY TURNIEJ GRAMY WE WTOREK 9 CZERWCA ZAMIAST CZWARTKU 11 CZERWCA, GODZINA 19.
Pzdr
Ostatnio edytowane przez kepucz ; 07-06-2009 o 01:30
-
Wyniki VII turniej:
1. Hubert 23
2. Maro 19
3. Gnębi 16
4. Ke 14
5. Darek 12
6. Grzenio 10
7. Krzysiek 9
8. Lee 8
9. Markiz 7
10. Długi 6
11. Lajkers 5
12. Jagiel 4
13. Ra 3
14. Qbas 2
15. Kowal 1
Pzdr
-
KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJACH:
1. Lee 112 (7)
2. Ke 105 (7)
3. Krzysiek 100 (7)
4. Grzenio 96 (7)
5. Lajkers 91 (5)
6. Jagiel 89 (5)
7. Maro 87 (6)
8. Markiz 86 (7)
.......................
9. Qbas 79 (6)
10. Ra 65 (5)
11. Artek 57 (3)
12. Darek 54 (6)
13. Długi 51 (6)
14. Kowal 46 (3)
15. Gnębi 43 (3)
16. Biały 41 (4)
17. Łupiniak 41 (6)
18. Luca 37 (3)
19. Greg 33 (4)
20. Hubert 23 (1)
21. Spawn 21 (3)
22. Andrzej 20 (2)
23. Peter 18 (1)
24. Adam 17 (2)
25. Czyżu 17 (1)
26. Kosa 17 (2)
27. Autobus 16 (1)
28. Bazyl 12 (2)
29. Magda 11 (4)
30. Danielek 9 (2)
31. Zbyszek 8 (1)
32. Batalion 7 (1)
33. Młody 6 (1)
34. Sisiek 6 (2)
35. Joshi 4 (1)
36. Krystian 4 (1)
37. Mazak 3 (1)
38. Kluczyk 1 (1)
39. Turok 1 (1)
Masters: 1600
Ostatnio edytowane przez kepucz ; 15-06-2009 o 11:33
-
Hi,
Wyniki VIII turniej:
1. Markiz 30
2. Maro 24
3. Lajkers 20
4. Jagiel 17
5. Ke 15
6. Lee 13
7. Magda 12
8. Ra 11
9. Grzenio 9
10. Długi 8
11. Qbas 7
12. Darek 6
13. Krzysiek 5
14. Gnębi 4
15. Łupiniak 3
16. Kowal 2
17. Zbyszek 1
Pzdr
-
KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJACH:
1. Lee 125 (8)
2. Ke 120 (8)
3. Markiz 116 (8)
4. Lajkers 111 (6)
5. Maro 111 (7)
6. Jagiel 106 (6)
7. Grzenio 105 (8)
8. Krzysiek 105 (8)
.........................
9. Qbas 86 (7)
10. Ra 76 (6)
11. Darek 60 (7)
12. Długi 59 (7)
13. Artek 57 (3)
14. Kowal 48 (4)
15. Gnębi 47 (4)
16. Łupiniak 44 (7)
17. Biały 41 (4)
18. Luca 37 (3)
19. Greg 33 (4)
20. Hubert 23 (1)
21. Magda 23 (5)
22. Spawn 21 (3)
23. Andrzej 20 (2)
24. Peter 18 (1)
25. Adam 17 (2)
26. Czyżu 17 (1)
27. Kosa 17 (2)
28. Autobus 16 (1)
29. Bazyl 12 (2)
30. Danielek 9 (2)
31. Zbyszek 9 (2)
32. Batalion 7 (1)
33. Młody 6 (1)
34. Sisiek 6 (2)
35. Joshi 4 (1)
36. Krystian 4 (1)
37. Mazak 3 (1)
38. Kluczyk 1 (1)
39. Turok 1 (1)
Masters: 1830
-
Siema,
Wyniki IX turniej:
1. Lee 35
2. Joshi 29
3. Łupiniak 25
4. Markiz 22
5. Jagiel 20
6. Ke 18
7. Długi 17
8. Krzysiek 16
9. Biurkoo 14
10. Darek 13
11. Gnębi 12
12. Batalion 11
13. Maro 10
14. Qbas 9
15. Herman 8
16. Grzenio 7
17. Magda 6
18. Lajkers 5
19. Ra 4
20. Andrzej 3
21. Czereśnia 2
22. Kaczor 1
Pzdr
-
KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJACH(liczba turniejów-wynik do poprawienia):
1. Lee 160 (9-5)
2. Ke 138 (9-10)
3. Markiz 138 (9-7)
4. Jagiel 126 (7)
5. Maro 121 (8)
6. Krzysiek 121 (9-5)
7. Lajkers 116 (7)
8. Grzenio 112 (9-7)
....................................
9. Qbas 95 (8)
10. Ra 80 (7)
11. Długi 76 (8)
12. Łupiniak 69 (8)
13. Darek 62 (8)
14. Gnębi 59 (5)
15. Artek 57 (3)
16. Kowal 48 (4)
17. Biały 41 (4)
18. Luca 37 (3)
19. Greg 33 (4)
20. Joshi 33 (2)
21. Magda 29 (6)
22. Hubert 23 (1)
23. Andrzej 23 (3)
24. Spawn 21 (3)
25. Peter 18 (1)
26. Batalion 18 (2)
27. Adam 17 (2)
28. Czyżu 17 (1)
29. Kosa 17 (2)
30. Autobus 16 (1)
31. Biurkoo 14 (1)
32. Bazyl 12 (2)
33. Danielek 9 (2)
34. Zbyszek 9 (2)
35. Herman 8 (1)
36. Sisiek 6 (2)
37. Młody 6 (1)
38. Krystian 4 (1)
39. Mazak 3 (1)
40. Czereśnia 2 (1)
41. Turok 1 (1)
42. Kluczyk 1 (1)
43. Kaczor 1 (1)
Masters: 2140