Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 132

Wątek: ultimatebet

  1. #41
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Wg mnie i tak sie to nie bedzie oplacac. 10% to jakas masakra jakby brali 1% to jeszcze bym zrozumial...

    Ja zastanawialem sie nad oferta ultimate z poker source ale ostatecznie wybralem na poczatek Party Poker 100$ wplaty i po 125pkt 125$ dostaje. Jak dobrze licze to na NL25 wyjdzie mi 2000 rak czyli kolo 50$ rake'u. Oferta raczej nie do pogardzenia UB czy Absolute zostawiam sobie na pozniej bo maja ten rake back i trzeba bedzie to lepiej przemyslec

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Żeby było jasne - 10% to było wszystko co wzięli - w tym 5% prowizji i pewnie 5% na BBJ. Z tym że nie z każdej puli tyle biorą.

    Ja tam myśle grać od początku lipca (wezmę jeszcze rb z Bossa za czerwiec) dotąd aż opanuję NL25 i będę czuł, że mogę iść wyżej. Wtedy trzeba będzie poszukać czegoś innego.

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    tak tak, ja zamiast 1% pozniej moglem napisac "jakby brali 6% (5 rake, 1 bbj) to by bylo do zniesienia.

    Adam jak grasz SH to sprobuj moze powalczyc z iPokerem. Z minimaxmode masz 12 skinow, ktorych stoliki wygladaja tak samo (nie ma traumy ze zmiana poker roomu) robiac bonusy dostaniesz za to ponad 1200$ ze zwrotem ponad 100% (na razie jeden wyszedl 200% a drugi ok 160%) a potem mozesz sobie znalezc jakis rake back zawsze to bedzie latwiej przechodzic na wyzsze stawki jak bedziesz w jakis sposob chroniony...

    Ja troche sie boje ultimate przez ta akcje z superuserami niby teraz pewnie pilnuja sie bardzo mocno zeby akcja sie nie powtorzyla ale ja juz raz w zyciu stracilem raczej spooooro pieniedzy na bankructwie pointbet.com i staram sie byc ostrozny...
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 24-06-2009 o 14:29

  4. #44
    BBJ nie jest w % a zawsze jest to .50$

    ''We collect $0.50 from the pot of each raked hand that is raked $0.25 or more''

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Co do Ipoker to tam gra dużo shortów i nitów zwłaszcza na FR. Pórownywałem staty stołów z IPoker z PS i na oko na Ipoker jest bardziej nitowo na FR.

    Co do Ultimate to co innego stracić całą kase z powodu bankructwa a co innego przegrywać z superuserem (zresztą jak z takim pograsz to bedziesz czuł że coś jest podejrzane - chyba że wierzysz w idealność softów, roomów i inne utopie ).
    W przypadku tego roomu po prostu wyszło na jaw to co wyszło. Ale nie zdziwiłbym się gdyby coś wyszło w przypadku innych roomów np Bossa (niekoniecznie superkonta).

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    jak chcesz grac FR to nie ma co sie bawic w iPoker ale na SH jest calkiem milo (przynajmniej na NL20) no i mozna duzo kasy dodatkowo wyciagnac tak naprawde.

    BBJ 0,5$ jak rake wiekszy niz 0,25%$ to musialbym grac duuuzo wyzsze stawki zeby pogodzic sie z taka strata. A stolow bez BBJ malo jest?

  7. #47
    malo,1-4 zazwyczaj. oczywiscie nl25 i nizej sa bez bbj

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja chyba nie umiem grać NL25... Albo trochę umiem ale pech + tilt z tym związany niszczy moje zyski i leżę.

    A co do BBJ to do NL25 prawie nie ma takich stołów a powyżej NL25 prawie wszystkie są z BBJ.

  9. #49
    do nl50*
    nl25 i nizej wszystkie sa bez bbj

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    ok, dzieki. Powiedzmy, ze na NL200 to te 0,5$ nie beda mialy az takiego wielkiego znaczenia, ale na NL50 to raczej ciezko. 1blind mniej z kazdej wygranej puli...