Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Na przeciwnika mam ok 100 rąk. Grał 29/25 ale grał większość rąk z poźnych pozycji. Nie widziałem wcześniej takiego beta jak na turnie. Co na riverze? Na co go obstawiacie?

    HERO ($130)
    VILLAIN ($67.10)
    tuulevi21 ($25)
    poleinposition ($49.50)
    gussou ($75.26)

    HERO posts (SB) $0.25
    VILLAIN posts (BB) $0.50

    Dealt to HEO
    fold, fold, fold,
    HERO raises to $2
    VILLAIN calls $1.50

    FLOP ($4)
    HERO bets $2.50
    VILLAIN calls $2.50

    TURN ($9)
    check,
    VILLAIN bets $3
    HERO calls $3

    RIVER ($15)
    check,
    VILLAIN bets $12.50
    HERO ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Kontynuowałbym grę na turnie ponownie zagrywając. Check/call stwarza spore problemy na riverze.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja obstawiam go na wszystko co bije top parę. A tak konkretniej to linia 1/3 PSB turn i 4/5 PSB river tak jakoś wygląda mi na dojenie z nutsem. Może być też jakieś KxJd lub zupełny air ale nie sądzę abyś tutaj wygrał w więcej niż 31% przypadków wynikających z pot odds. Bo pokazałeś dużą słabość i koleś może tutaj w miarę spokojnie vbetować jakieś dwie parki nie wspominając o kolorach i stritach, a w sumie jest tego trochę w jego zakresie. Od czasu do czasu zobaczysz jakieś przekombinowane AA/KK. W ogóle to nie podoba mi się linia check-call na turnie. Ja walę 2nd barrel za 65-75% puli (jako bluff a nie vbet) i jak dostanę call/raise to ze spokojnym sumieniem folduję.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Po pierwsze cbet na flopie conajmniej za 3-3.5$ ze wzgledu na mega drawowaty board. Na turnie jak juz napisali przedmowcy, 2nd barrel i jak dostaniesz raise masz easy fold.