Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czy ktoś może wskazać gdzie się znajduje baza Poker Trackera 3? Bo nie mogę znaleźć. A będę reinstalował windowsa i chciałbym bazę zachować. Albo czy można ją wyeksportować czy jedynie wyeksportować wszystkie rozdania (to obczaiłem jak się robi).

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Ja przy reinstalacji wina wyeksportowałem bazy (rozdania) poprzez "database management", a po ponownym zainstalowaniu PT zaimportowałem je.... Wszystko odbyło się bez problemów. Jaka jest różnica pomiędzy eksportem bazy i rozdań??

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam,
    z tego co wiem to najlepiej wyeksportować wszystkie rozdania a na nowej instalce zaimportować. Ja tak robiłem i wszystko było ok.
    pozdro

    Edit: nihil, baza jest jedna a rozdań pewnie milion

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Na początku zaznaczę że nie używam ani nawet nie testowałem PT3.

    Cytat Zamieszczone przez Nihil_Novi Zobacz posta
    Jaka jest różnica pomiędzy eksportem bazy i rozdań??
    Po pierwsze jest export/import bazy jest szybszy niż export/import rozdań (przynajmniej w PT2 chodzącym na PostgreSQL) a po drugie, nie tracisz informacji takich jak aliasy (twoje i przeciwników) i notatek na temat przeciwników i rozdań.

    Natomiast baza danych PT3 prawdopodobnie znajduje się w C:\Program Files\PostgreSQL\8.x\data. Aczkolwiek najwygodniej i najbezpieczniej jest zrobić export/import.

    jdx