Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: BetFold Poker

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Czy ktoś może ma wiarygodne informację na temat tego roomu ?
    CZy można tam bez większego ryzyka wpłacać kasę?
    Bo ja tylko wie że to z sieci Ipoker i jest fajny rake back
    THX za info

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To jakis nowiutki romm - raczej ciezko cokolwiek o nim powiedziec...

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Przejrzałem.W porównaniu do innych roomów sieci ipoker informacje dość starannie zakamuflowane,np.nie mogłem znależć warunków uwalniania bonusa.Skąd wiesz o rake back?Żaden room w tej sieci tego nie ma.Sumując-wskazana duża ostrożność,lepiej odczekać

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    Przejrzałem.W porównaniu do innych roomów sieci ipoker informacje dość starannie zakamuflowane,np.nie mogłem znależć warunków uwalniania bonusa.Skąd wiesz o rake back?Żaden room w tej sieci tego nie ma.Sumując-wskazana duża ostrożność,lepiej odczekać
    Wiem od jednego kolesia( z pewnej stronki o pokerze) że jest 53% rake back( dodawany raz w miesiacu), trzeba tylko rejestrować się używając pewnego linka i wpisując kod przy rejestracji.

    Wygląda zachęcająco stąd moje pytanie o wiarygodność tego room'u.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Przypuszczam że przez parę najbliższych miesiecy nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.Trzeba poczekać na pierwsze opinie,ratingi,itp.Na razie jest to Tabula rasa.

  6. #6
    Ostatnio grałem w tym roomie Wpłaciłem, ale na drugi dzień wypłaciłem $$$...jednak nie podoba mi się już ipoker Pieniążki szybko dotarły, więc chyba można śmiało tu grać <beer>

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    14
    Promocja AA vs KK, jeśli przegrasz AA vs KK zwrócimy towją stratę do 100USD!

    Oferta jest dostępna dla wszystkich poziomów VIP, zawrot do 100USD.
    - Oferta dotyczy tylko heads-up.
    - Muszą zostać rozdane karty dla minimum 3 graczy.
    - Musisz skontaktować się z nami w ciągu 24h od rozdania pod adresem - support@************

    good luck panowie.......kto spełni warunki na ten bonus jest poprostu "hardkorem"

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    n1 chyba się skuszę