Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jakby kazdy patrzyl tylko na rb to istniala by jedna siec z 95% rb a reszta by poupadała niektorzy grają mało więc az tak na rb im nie zalezy jak na innych rzeczach - np na stars jest masa turnieji i chocby z tego wzgledu mozna tam grac itp itd... co nie zmienia faktu, ze konkretny multitabling 25 dni w miesiacu na keszu to warto brac 50%rb i starsy sobie odpuscic...

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez tezapl Zobacz posta
    co za glupoty piszesz ?
    NL100 SH
    na supernovie masz tylko 27% rakeback a musisz grac mnostwo zeby zdobyc ten status a o supernovie elite to wogole
    nie będę szukał wątków w których liczyliśmy te % co do ułamka, procenty te różnią się tez od stylu gry itd...

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez tezapl Zobacz posta
    co za glupoty piszesz ?
    NL100 SH
    na supernovie masz tylko 27% rakeback a musisz grac mnostwo zeby zdobyc ten status a o supernovie elite to wogole
    Dla ciebie smarku to jest Pan Alchemik.
    Poczytaj, poducz się a potem zadawaj (nieśmiało) pytania.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    super soft - stabilny, bez rodzynków, umożliwiający multitabling
    wiarygodna firma która sprzyja graczom
    duży ruch
    świetny marketing z graczami z różnych krajów w teamie, reklamami w tv itd itp
    marketing związany z organizowaniem/sponsorowaniem turniejów live

    no i na koniec Supernova i Supernova Elite

    czyli jeśli ktoś dużo gra to nie ma 12% tylko z 50-60 na SN i grupo ponad 100% na SNE (zresztą już wiele razy wyliczone dokładnie) nie wnikając już w to ilu osobom udaje się osiągnąć te poziomy...

    taa jasne soft stabilny,wplacilem tam ostatnio troche keszu by pograc dla rozluznienia od cashowek troche donkamentow i przy okazji SNG i przez dwa dni byly 2 zwiechy softu i do tego parokrotnie po zarejstrowaniu do SNG wywalilo mnie niewiedzac nawet czy mi zwrucili BI,co do rzekomo wielkich plusow i przewagi na innymi roomami w kwesti multitablingu i ruchu w TH to jak dla mnie to juz jest nie nieaktualne,kiedys z 2 lata temu tak,ale w dzisiejszych czasah gdzie inne softy tez juz maja sporo graczy to spokojnie mozna wygodnie multitablingowac na paru czolowych roomach,dalej idac wiarygodnosc no to tez nic nadzwyczajnego bo wiele roomow tez ja ma,a rakeback poza SNE maja gorszy by nie powiedziec do dupy,ogolnie nie bardzo wiem czemu wiekszosc sie tak podnieca tym roomem bo tak jak jeszcze rozumie zachwyty jesli chodzi o graczy turniejowych dla ktorych PS jest rzeczywiscie bezkonkurencyjny i idealny,to jesli chodzi o cashowcow to jak dla mnie sa przecietni,ale pewnie przez to ze wszedzie ich pelno i maja dobra reklama wszyscy w ciemno do nich wala
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 11-06-2009 o 00:42

  5. #15
    Noo.. Majcher. Jak nie wiadomo nawet czy "zwrucili" BI to rzeczywiscie lipny soft.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    na mikro to można multitablingować na sofcie ojca rydzyka nawet

    pokaż mi soft gdzie możesz to robić na nl400+ FR albo nl1k+ SH?

    właściwie tylko PS i FTP

    a co do stabilności to porównaj to do Ongame czy kilku innych rodzynków...

    a i żeby było jasne sam nie lubię PS i tam nie gram ale podaję rozsądne argumenty dlaczego ludzie tam grają

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Dla mnie rb ma duże znaczenie, a ze SNE mi nie grozi na razie to gram sobie tylko turki w niedziele na PS. Czasami się nawet zastanawiam jak oni to robią żę przyciagneli tylu ludzi. Z drugiej strony grałem na przynajmniej 10 softach i PS jest poza konkurencją( jedynie FTP mu dorównuje)Poza tym profersjonalna obsługa, świetny sklepik, świadomość że praktycznie o każdej porze dnia i nocy możesz siadać i grać.

    Jedynie "rivery" mnie tam wkur....

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Na niskich stawkach (do NL10 włącznie) rzeczywiście PS bierze mniejszy rake niż np Boss, Everest, Party, Ipoker itd itd.

    jdx coś o tym powiedział z tym, że pomylił się w jednym - na NL50 już chyba wszyscy naliczają go tak samo (0.05 z kazdego 1$ i Titan chyba też, więc tu różnic nie ma).

    Ale do NL10 PS nalicza 0.05 za każdy 1$ a większość roomów 0.01 za każde 0.2. Przykłady:

    Pula_______________Prowizja PS_______________Prowizja inni
    0-0.99_____________0_________________________0-0.04
    1-1.99_____________0.05______________________0.05-0.09
    2-2.99_____________0.1_______________________0.1-0.14
    ....
    5-5.99_____________0.25______________________0.25-0.29

    Z powyższego przykładu widać że PS bierze mniej i te proporcje są przede wszystkim widoczne przy małych pulach. Przy większych jest już podobnie.


    I druga sprawa - rakeback na PS. Zależy on od wielu rzeczy:
    - stoły - na PS wszyscy wszystkim generują fpp więc na FR bardziej się opłaca
    - nasza gra - im bardziej tight tym większy rakeback - wrzucamy wtedy znacznie rzadziej kasę do puli a fpp mamy tylko troche mniej bo reszta osob i tak je generuje bez zmian
    - status VIP - im więcej gramy, tym większy status VIP i wtedy dostęp do lepszych bonusów oraz fpp szybciej lecą.
    - odpowiednia wymiana fpp - to dotyczy głownie osób zarabiających mało pt - mogą je wymienić na kiepskie bonusy cashowe ale mogą je wymienić na jakieś rzeczy ze sklepu - jesli wybiorą opłacalne towary i drogo je sprzedadzą to mają lepszy rb.

    Na koniec dodam że grając tight FR NL25 i mając Goldstara wychodziło mi około 30% rb na PS. Gdybym grał NL50 i miał Supernovą (2-3 godz dziennie, jakieś 12 stołów, powinno wystarczyć żeby przez rok uzbierać) to myslę że 50% rb bym przekroczył. Tak więc nie trzeba grać całymi dniami i niewiadomo jak wysokie stawki żeby na PS mieć fajny rb. Inna sprawa że dotyczy to FR - na SH jest rzeczywiście KUPA

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    na mikro to można multitablingować na sofcie ojca rydzyka nawet

    pokaż mi soft gdzie możesz to robić na nl400+ FR albo nl1k+ SH?

    właściwie tylko PS i FTP

    a co do stabilności to porównaj to do Ongame czy kilku innych rodzynków...

    a i żeby było jasne sam nie lubię PS i tam nie gram ale podaję rozsądne argumenty dlaczego ludzie tam grają

    a dla ciebie mikro to sa stawki do NL1k+ SH i NL400+ FR jesli tak to w Polsce sa sami gracze mikro h,sam sobie przeczysz,a pozatym jesli jescze o FR(kto to wogole gra h) ciezej poza PS to o SH mysle ze i na NL1k+ chodza spokojnie stoly dajace jakis tam multitabling,a z Ongame masz racje tylko ze akurat dla mnie to jest najbardziej zwalony soft w sieci choc jak wiadomo cos obecnie dzialaja wiec pewnie pojda do przodu

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Na koniec dodam że grając tight FR NL25 i mając Goldstara wychodziło mi około 30% rb na PS. Gdybym grał NL50 i miał Supernovą (2-3 godz dziennie, jakieś 12 stołów, powinno wystarczyć żeby przez rok uzbierać) to myslę że 50% rb bym przekroczył. Tak więc nie trzeba grać całymi dniami i niewiadomo jak wysokie stawki żeby na PS mieć fajny rb. Inna sprawa że dotyczy to FR - na SH jest rzeczywiście KUPA

    nie mam pojecia skad Wy tak zawyzacie ten rakeback na ps
    30% na goldzie ? smiech
    ja majac platyne grajac SH mialem 13% wieć prosze nie kłam

    na FR na goldzie jest 15%, platyna 21%, supernova 34%
    mowie o nl25/50