Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Staty po 1000 rozdań: 13/11/2.7 att to steal - 30%, fold to 3et - 81%

    Full Tilt Poker, $0.50/$1 NL Hold'em Cash Game, 8 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    Hero (BB): $350.45
    UTG: $20
    UTG+1: $20
    MP1: $31.50
    MP2: $29.95
    CO: $114.40
    BTN: $19.95
    SB: $111.80

    Pre-Flop: dealt to Hero (BB)
    4 folds, CO raises to $3, 2 folds, Hero raises to $10.50, CO calls $7.50

    Flop: ($21.50) (2 Players)
    Hero bets $14, CO calls $14

    Turn: ($49.50) (2 Players)
    Hero checks, CO bets $16, Hero calls $16

    River: ($81.50) (2 Players)
    Hero checks, CO bets $73.90 and is All-In, Hero ??

    Generalnie na turnie już trochę spękałem i chciałem to zagrać spokojnie do końca, niestety jest decyzja na river.......

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Wyglada mi to troche na seta, ale pewnie bym nie sfoldowal

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Wątpię żeby taka ściana miała w swoim repertuarze all-in blef w riverze, chociaż pojawiły się wszelkie możliwe karty żeby zablefować(A, kolor), więc biorąc pod uwagę jego linie często tutaj splitujesz, ale mimo wszystko sądzę że za często ma tu seta, żeby warto było sprawdzić. Co oczywiście nie znaczy, że zawsze tutaj zrzucam, ale w tym konkretnym przypadku zrzut wydaję się dobrym pomysłem.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Pokazał tutaj , ....
    Przez ten bet na turnie nie spodziewałem się tego....

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    nie rozumiem czemu check na turn, betujesz 35-40$ i koles albo zrzuca albo calluje wbrew oddsom i masz easy call na river

    a tak to dales mu free card i stanales przed duzym betem na river, gdzie ogarniety gracz z dobra reka wlasnie tak zabetuje

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    nie rozumiem czemu check na turn, betujesz 35-40$ i koles albo zrzuca albo calluje wbrew oddsom i masz easy call na river

    a tak to dales mu free card i stanales przed duzym betem na river, gdzie ogarniety gracz z dobra reka wlasnie tak zabetuje
    Po flopie postanowiłem zwolnić, bo specjalnie nie widziałem z czym może tu callować flopowego beta....
    No bo przecież nie ma tu KQ czy JT.... flop maksymalnie suchy, więc obstawiłem go na slowplayowne AA lub może trafiony set.... Wydawało mi się, że checkiem na turnie kontroluję pulę i daję mu szansę zabluffować ze słabszymi układami.... Gdyby miał np. QQ czy JJ to zostają mu tylko 2 outy.....

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    bo gdyby kolega od 87s nie urodzil backdoora ani gutshota, to jest na nim dodatkowe 20$ na plus mozliwy blef na river, a darmowa karta to nie jest chyba najwieksze straszydlo w takim pocie