Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 250
  1. #231
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Wiem, że nie robiłeś tego złośliwie, taką masz po prostu naturę, ale po swoim wyczynie - skoro dostałeś szansę zagrania w turnieju - spodziewałbym się, że będziesz siedział cicho i grał w karty, a już na pewno nie mieszał się w poprawność prowadzenia gry. W każdym razie jednych denerwuje to jak ktoś wtrynia wszędzie swoje 3 grosze, innych jak ktoś siedzi i się nie odzywa przez cały turniej - tak jak ja. Mnie Twoje zachowanie wkurzało, ozcywiście tymbardziej, że byłeś to Ty.

  2. #232
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Jeszcze odnośnie samego turnieju:

    Bardzo mi się podobała cała organizacja i muszę przyznać, że wykonaliście kawał dobrej roboty. Lokal jest fajnie przygotowany i całkiem klimatyczny, a obsługa całego turnieju była na wysokim poziomie. Bardzo dobrze się gra w takiej atmosferze. A żetony jak żetony - można zmienić i tyle.

    Wypada mi tylko podziękować organizatorom i życzyć rozwoju

  3. #233
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    mozesz mi powiedziec o czym Ty mowisz kolego? byles tam w ogole ze gadasz takie rzeczy?
    tak byłem i jakieś 2-3h stałem przy FT...

    gdyby była okazja siedzieć przy jednym to wierz mi gadalibyśmy na ten temat długo...

    nie mam zresztą zamiaru wielce dyskutować na ten temat w tym miejscu. Ot wyraziłem tutaj swoje zdanie dokładnie tak samo jak powiedziałem live organizotorom turnieju oraz wszystkim graczom z finałowego stolika (jakies 20 sek po tym jak odpadłeś więc widocznie w ferworze walki nie wyłapałeś tego faktu stojąc kilka metrów obok)

    pozdrawiam

  4. #234
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Relacja z turnieju wraz z kilkoma zdjęciami opisana przez Filipa na infopoker oraz przez Pawcia na pokertexas. Więcej zdjęć już wkrótce... trochę ich jest

    Pozdr
    Reb

  5. #235
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Dziekuje organizatorom , że moglem zagrac w tak ciekawym miejscu, z fajną obsługą, dobrym żarciem, wygodnymi siedziskami itd ble ble ble
    Gratuluje inicjatywy i zycze szybkiego wdrążenia się na pokerową mapę Polski
    Btw. selekcjonerów w clubach to macie chyba ślepych
    jak można było wpuścic Rada i Czarliego ledwie stojących na nogach a nas trzezwych , młodych , pieknych , miłych i bogatych olac na samym wejsciu ? :P

  6. #236
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Btw. selekcjonerów w clubach to macie chyba ślepych
    jak można było wpuścic Rada i Czarliego ledwie stojących na nogach a nas trzezwych , młodych , pieknych , miłych i bogatych olac na samym wejsciu ? :P
    Też byłam w szoku niemałym:P Myślałam, że Michał żartuje To nowo otwarty klub, jak widać selekcja chyba jeszcze nie wdrożyła się za bardzo

    Dla klubu to zdecydowany bad beat

    We Wrocławiu na pewno nie będzie takich problemów

  7. #237
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    W dziale Poker na żywo > Wielkopolskie - jest rozpiska turniejowa na czerwiec, wraz z tematami do zapisów

    Zapraszamy !


    Generalnie jeśli ktoś wybiera się do Poznania i chciałby coś zagrać, niech śmiało dzwoni/pisze.

    Pozdr
    Reb

  8. #238
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Białystok/Gdańsk
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Dziekuje organizatorom , że moglem zagrac w tak ciekawym miejscu, z fajną obsługą, dobrym żarciem, wygodnymi siedziskami itd ble ble ble
    Gratuluje inicjatywy i zycze szybkiego wdrążenia się na pokerową mapę Polski
    Btw. selekcjonerów w clubach to macie chyba ślepych
    jak można było wpuścic Rada i Czarliego ledwie stojących na nogach a nas trzezwych , młodych , pieknych , miłych i bogatych olac na samym wejsciu ? :P
    o Ty!!! Ledwo stałem na nogach dopiero później haha Szykuj się na lanie w samochodziki na playu



    ps to ja i Rado jesteśmy młodzi, piekni, mili i bogaci, trzeźwi niekoniecznie ;P

  9. #239
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Charli Zobacz posta
    o Ty!!! Ledwo stałem na nogach dopiero później
    No tak, ale ledwo stałeś przez 2 dni:P

    Żaden inny osobnik nie pobił Cię w tej dziedzinie

  10. #240
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Białystok/Gdańsk
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    No tak, ale ledwo stałeś przez 2 dni:P

    Żaden inny osobnik nie pobił Cię w tej dziedzinie
    Zatem jestem moralnym zwycięzcą Dodałabyś jeszcze, że nikt tak nie tańczył jak ja ;P

    hmm kiedy by tu do Poznania