Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 126

Wątek: Budowanie rolla

  1. #111
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czy przypadkiem to nie jest tak że rejestrujesz się przez pokersavvy do jakiegoś roomu, masz do uzbierania ileś pt i jak je uzbierasz to coś za nie od pokersavvy dostajesz i chcąc dalej dostawać pt, musisz zmieniać roomy?? Czyli jedynie na krótką metę, bo na początku wybierasz te lepsze roomy, potem te bardziej chujowe (na których czasem sie lipnie gra) a potem lista się kończy?? Czy można ciągle grając w 1 roomie, dostawać bonusy z pokersavvy??

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Tak, rejestrujesz się przez PS w danym roomie, wyrabiasz odpowiednią ilość punktów i dostajesz savvy points od PS, które wymieniasz albo na kase, P3, HM, rzeczy, elektronika, etc. Później na następnym roomie itd. Ja wiem czy na krótką metę, wyrobisz powiedzmy 5 roomow po 1000 SP i masz dodatek do rolla wysokości 450$ + coś z gry i możesz shootowac NL25 A teraz PS poszło po rozum do głowy i mają w swojej ofercie również RB także od NL25 można izi mieć fajne zyski z RB

  3. #113
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Akurat nie korzystałem z Pokersavvy, a z PokerSource, ale lista rozsądnych roomów jest na tyle długa, że spokojnie można sobie rolla zbudować. Nie, nie można cały czas dostawać bonusów na ten sam room.

  4. #114
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    nie wiem czy byla juz o tym mowa, ale warto spojrzec na kick back bonus, ktore dodaje 15% do roomow wyrabianych z savvy i 30% do roomow z regalosa. jakby wyrobic wszystkie bonusy z kick back mysle, ze mozna uzbierac >3k$ spokojnie.

    Warto tez policzyc sobie, ktory bonus gdzie lepiej wyrabiac czy savvy czy source, czy moze regalos. ja swego czasu zrobilem sobie male porownanie savvy vs source i roznie wychodzila oplacalnosc poszczegolnych platform.

    Ogolnie na poczatek bardzo fajnie przedstawiaja sie wg mnie promocje iPoker. Sam zaczalem od Mansion z poker savvy (dosc dobry bonus 1st deposit), nastepnie Paddy Power z Regalosa i mozna tez Titana trzaskac. Te 3 poker roomy daja punkty za centowy rake a to przy mikrostawkach jest wazne.

    Porownujac Titan vs Chili vs Mansion jesli chodzi o pkt to wychodzi 2300 vs 850 vs 3400 a na Paddy prawie 5k pkt! (rake z ok 14k rak FR NL10)

    pzdr
    Kejsper

  5. #115
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    a na mnie te bonusy działają źle. jak nie mam bonusów to niszcze. jak mam jakieś bonusy to od razu sobie myślę - a walnę all ina, co mi tam, i tak mam zajebiste bonusy... i przegrywam...

  6. #116
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    lol ale podczas nauki najczesciej sie nie niszczy nikogo dlatego takie bonusy dobrze moga balansowac nasz bankroll. Jak zaczniemy niszczyc z bonusami to wtedy jest podwojna miazga

    Tak naprawde dzieki takim bonusom mozna szybciej wskoczyc na normalne stawki bo przeciez chyba nikogo nie jara zarabianie na pokerze tyle co w makdonaldzie...

  7. #117
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    W sumie, patrząc na moje wyniki z ostatnich sesji, są duże lepsze niż te, podczas których wyrabiałem bonusy, może trochę inaczej podchodzę do gry, ze świadomością, że trzeba ciągnąć zyski z samej gry, w końcu bonusy to tylko dodatek do rolla
    Dla tych, którzy budują rolla na pewno takie bonusy są potrzebne

  8. #118
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Czesc interesuje mnie bardzo sprawa tego Poker Savvy, chodzi oto ze rejestruje sie u nich na stronie nastepnie na pokerroomie z ich kodem, wplacam kase wyrabiam bonus czyli np 100% od wplaty po wyrobiueniu bonusu zbieram kase i na nastepny room i tak buduje rolla. Dobrze zrozumialem?

  9. #119
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    100% bonus swoja drogą. tyle dostajesz nawet jak się nie zarejestrujesz przez pokersavy. dodatkowo dostajesz punkty savvy, które możesz zamienić na $.

  10. #120
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    A mniej wiecej ile trzeba punktow wyrobic zeby otrzymac jakies $$$ od pokersavvy i czy jak np wyrobie juz na jednej platformie te punkty to moge uderzyc na kolejny room na tym samym koncie pokersavvy?. A macie jeszcze jakies stronki z rakebackiem?