Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    AQs - trafiasz fantastyczny flop i myslisz o czym? Fajny bet na flopie, bo gosc moze poczul u ciebie slabosc i postanowil przejac pule. Wrzucasz tutaj auto all-ina. W ogole bierzesz opcje foldu pod uwage? To chyba ma swoja nazwe - seeing monster under your bed czy cos takiego

    AKs - ja tutaj czesto lubie callnac na preflopie. Standardowo raise, ale call mysle, ze ok.

    TT - trudna reka. Przy takim flopie tez trudno byloby mi to wyrzucic po jego raise. Poza tym nie wiem, czy mam jakiekolwiek fold equity tutaj, on w zasadzie gra za caly swoj stack, czyli 10500, masz do dolozenia 6000 z groszami, a pula wynosi chyba cos kolo 21000, z flush i straight drawami na boardzie daje call.

    JJ - jak dla mnie all in. Gosc jest shortem, wiec w razie porazki i tak zostaje ci parenascie tysiecy zetonow do dalszej gry. Troszke niepokojacy ten jego raise, bo pewnie jakby mial AK to dalby all ina, ale JJ tutaj nie wywalam.

    JJ - all in. Raczej nie mozesz dawac darmowej karty na takim boardzie.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    AKs - ja tutaj czesto lubie callnac na preflopie. Standardowo raise, ale call mysle, ze ok.
    Nie zgadzam się, zauważ, że turniej jest za 4$, tutaj są ludzie którzy się zestackują z A8s, rozgrywaj to jak nutsy. rr do 4800 i call ai.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    AQs Więcej na flopie bym zabetował. Hmmm możliwe, że zagrałbym call. Właściwie żadnej karty na turn się nie boimy, a reraisem możemy go wyrzucić z rozdania, jeżeli wykonał swoje zagranie po ujrzeniu betu poniżej połowy puli na drawowatym flopie.

    AKs W tej fazie w zasadzie w 100% robię 3-bet.

    TT Hmmmm chyba bym nie zrzucił... Jakiego J by limp/callował? JT? KJ? QJ? AJ? Bardziej bym liczył, że trafił 9. Aczkolwiek to fish, więc mógł sobie zlimować dwie face karty z nadzieją na zobaczenie flopa... Sam nie wiem. Sytuacja 50-50 .

    JJ Hmmm dziwny raise za pół stacka. Sugeruje mocną rękę. Pytanie tylko jaką? Z niskimi PP pewnie by uderzył all-ina. Ale nie wiem czy bym zrzucił skoro kosztuje nas to połowe stacka...

    JJ Donk-leaduje pewnie Tx albo FD. Na turn już raczej all-in. Nie ma sensu zostawiać sobie groszy na river.