Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Nie mam pojęcia W ogóle się nad tym nie zastanawiałem, już w zasadzie miałem nie jechać ale przypadek sprawił że się wybieram. Na pewno wsopa 1,5k$, może jeszcze któregoś pomyślę. Do tego na pewno zagram sobie jakieś Venetiany i na pewno odbędę sentymentalną podróż do moich ulubionych dziadków w Saharze na rebuya 50$.

    Generalnie nie zastanawiałem się dokładnie, zrobię jak rok temu pozbiera się ulotki z kasyn i powybiera najciekawsze opcje turniejów.
    Ostatnio edytowane przez Rado ; 29-05-2009 o 11:47

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    i na pewno odbędę sentymentalną podróż do moich ulubionych dziadków w Saharze na rebuya 50$.
    haha, oj kusisz tymi sentymentami

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    A co nie chciałbyś ponownie odwiedzić tych słodkich dziadków? Ilekroć ktoś mnie pyta gdzie widziałem że grano najgorzej w pokera to wymieniam właśnie to miejsce - Sahara )

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    W tym roku odpuszczam, no chyba, że jakoś na spontana w lipcu.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1
    Mam pytanko którędy według was najlepiej się dostać do WSOP mam na myśli z którego pokerroomu pod względem łatwości i przystępności ceny NO wiadomo że to nie jest proste trzeba mieć przy tym sporo szczęścia ale chciałbym poznać opinie

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    sik materfaker

    Brock Parker

    Wed Jun 10 2009 Winner of Event 19 - $2,500 Six-handed No Limit Hold'em

    Truly a stunning day as just days after winning Event #14, Brock 'Tsoprano' Parker did all again to win his second bracelet within a week beating over a 1,000 players during this 3-day tournament.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W NL 2-7 triple draw pozostało pełno prosów. Matusow, Doyle, Ivey, Elzera, Chan, Gus Hansen..

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    a wie ktos moze co sie dzieje z PA i Hansenem? PA chyba nie zagral jeszcze zadnego eventu, a Gus chyba tylko 1, ma ktos jakies przecieki ?

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    a wie ktos moze co sie dzieje z PA i Hansenem? PA chyba nie zagral jeszcze zadnego eventu, a Gus chyba tylko 1, ma ktos jakies przecieki ?
    A Ciebie bawi gra na micro?

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czytałem, że wolą pograć w golfa i oglądać koszykówkę/tenis.