Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91
  1. #81
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Zasłoń sobie oczy, i możesz straddlować w ciemno =]

  2. #82
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tylko ze to juz nie bedzie live straddle :/

  3. #83
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przydałoby się zmienić system naliczania punktów, tak żeby był uzależniony od ilości zapłaconego rake'u.

  4. #84
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    22
    sporym ulatwieniem dla mnie bylo by dodanie mozliwosci dawania rankow graczom np w formie roznych kolorkow, dodatkowo poza notatkami
    Pozdrawiam

  5. #85
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Mysle, ze mam ciekawa propozycje. Na tak duzym roomie, jak Stars, az sie prosi o to, aby przy foldowaniu kart moc je pokazac przy stole. Skoro mozna pokazac wygrane, to wystarczy zrobic taka sama opcje przy foldowaniu (dla chetnych oczywiscie) i bedzie tak samo dzialac

    PZDR

  6. #86
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Mysle, ze mam ciekawa propozycje. Na tak duzym roomie, jak Stars, az sie prosi o to, aby przy foldowaniu kart moc je pokazac przy stole. Skoro mozna pokazac wygrane, to wystarczy zrobic taka sama opcje przy foldowaniu (dla chetnych oczywiscie) i bedzie tak samo dzialac

    PZDR
    +1

  7. #87
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    poprawcie wyglad zetonow, jak donk siedzi u gory na malym widoku sotli i zagra za 6.99 to nie widac ile fisz ma kasy przy sobie bo zetony zslaniaja
    fiszostwo

  8. #88
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    konkurencja ma bardzo fajny pomysl na przerwy w turniejach;

    przerwy zawsze we wszystkich turniejach jednoczesnie o np 19.55 20.55 itd

    aktualnie to te przerwy dla graczy grajacych 2 i wiecej turkow jednoczesnie sa bez sensu bo to wlasciwie nie sa przerwy;

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    nie daloby rady zrobic tak zeby to od nas bylo zalezne jaka opcje zaplaty wybierzemy przy zapisywaniu sie do turnieju czy beda to T$ W$ czy zwykle $ ?? penwie nie kazdemu to odpowiada ze automatycznie pobiera najpierw T$...
    mam deczko inna propozyje, aby mozna bylo stosowac zamiennie, do wyboru, wpisowe w $, jak i w FPP, tak jak ma to miejsce przy stepach

  10. #90
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    5
    Byoby miło gdyby w turkach i sitkach było widać bez dodatkowych akcji ile chipsów mają gracze na sitoucie szczególnie w sitkach.