Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    w przypadku straty 35BI w jednej sesji uwazam, ze cos takiego spotyka tylko gracza, ktory gra bardziej niz zalosnie
    W SNG kilka razy mnie to spotkało

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez eryk Zobacz posta
    Ja ostatnio zaliczylem 35 BI downswinga w jedenj sesji. Ale swingi 0 25-30 BI (up/down) to u mnie norma - trafiaja sie po kilka razy w miesiacu.

    Wszystko zalezy od stylu, jak wysoko grasz i kondycji gier (glownie ich agresji oraz poziomu 3-4betow).

    Na PS nie gram, ale zakladam, ze NL400 tam do najlatwiejszych i pasywniejszych gier nie naleza.

    Pozatym taka zlota mysl:

    "Ktos kto nie zaliczyl 25+ BI spadku, albo za krotko gra, albo gra na zbyt niskim poziomie do swoich umiejetnosci"

    Pozdrawiam,
    Jaki sie ma wynik w ptbb w długim okresie jak sie tak jeździ po 20-30BI w górę i w dół?? 0.5ptbb? 1ptbb??

  3. #23
    Wynik jest wystarczajacy .

    Moze, zeby troche inaczej to zobrazowac.

    Wystarczy ze w trakcie jednej sesji pchniesz przed flopem 50 "coin flipow" i przegrasz ich 40. Jestes juz 30 BI w plecy, a taki wynik jest tylko "drobnym" odchyleniem od normy.

    Oczywiscie troche wyolbrzymiony przyklad, ale chyba latwo pokazuje, ze 24 BI to moze byc troche malo. Zwlaszcza na 12 stolow. I wszystko ladnie wyglada poki jest zapisane olowkiem na papierze.
    Ostatnio edytowane przez eryk ; 27-05-2009 o 15:22

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A ja się zgadzam z którymś z przedmówców - strata 30BI na cashach w jednej sesji świadczy o problemach gracza. Albo z smą grą, albo z kontrolą tiltu, albo z niemożnością przerwania gry gdy nie idzie.

  5. #25
    ale kto buduje rolla na flipach?

  6. #26
    Kto mowi o budowaniu rolla?
    I zapominasz, ze odrzucanie flipow, czesto jest bardzo kosztownym bledem.

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    No to jest już co najmniej dwóch bohaterów w tym wątku
    Proszę kontynuujcie, made my day!!!

  8. #28
    Taaa.

    Sam sie zastanawiam po cholere sie uzerac.

    Zreszta nie bez powodu w ciagu prawie 5 lat na tym forum (regularnie je przegladajac) natluklem jakies 50 postow.

    Dzisiaj to szaleje .

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    W SNG 35 BI, zwlaszcza w TURBO to nic strasznego, ich sie gra po 70-100 i to calkiem inna zabawa Rado...

    Mac-10, czy uwazasz, ze normalne jest wjebanie 35BI w 1 sesji? Chetnie sie dowiem, czy jestem jednym z tych dwoch bohaterow watku. Bo dla mnie wjebanie 35 BI w ciagu jednej sesji to po prostu idiotyczna gra grajacego... Nic poza tym

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    U mnie po wdupieniu 10 BI nie ma sensu grac i przerywam zawsze. Nie ma sensu dlatego ze na bank strace kolejne, zbyt duzy tilt jak w moim przypadku, inaczej wlacza sie gambling i ochota przejechania AA z jakimis 34 itp:P - gram NL200 i mysle ze skok trudnosci z NL200 wyzej jest duzy... - a tak poza tym jak masz na 20BI na NL600 co jest o niebo za malo i polecam zostac na NL200 nawet z 50 BI i wiecej, a przenosic sie w przypadku jak zrobisz ponad 100BI, a w miedzy czasie mozesz sobie wchodzic na jeden stolik zachowawczo i ogladac jak to jest wyzej i oswajac sie powoli z gra
    pozdrawiam