Zobacz wyniki ankiety: Komu kibicujecie w finale Ligi Mistrzów

Głosujących
159. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Manchester United

    61 38.36%
  • Barcelona

    75 47.17%
  • Nikomu / jest mi obojętne, kto wygra

    23 14.47%
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 109
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Zawsze lubiłem Barcelonę, ale uważam, że znalazła się w finale dzięki błędom sędziego. Dlatego będę kibicował MU.

  2. #62
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    oby bylo 5-5, w fogrywce 6-5 dla MU i 6-6 w 124 minucie i w karnych zeby bylo tyle jedenatek by strzelali sobie je bramkarze, wtedy pojde spac jako czlowiek szczesliwy i mam gleboko w dupie kto to wygra obejrze po prostu niesamowity mecz jak ten z udzialem Dzerego z Carlsberga

  3. #63
    w tym meczy brak moich ulubieńców, ale myśle po meczach półfinałowych gdzie barca niesamowicie przyfarciła i wygrała z lepiej grającą chelsea, czerwone diabły pokonają ich. Chyba nie ma wątpliwości że Manchaster jest obecnie najsilniejszą drużyną klubową świata, przemawiają za tym fakty...

  4. #64
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Generalnie jest mi wszystko jedno. Z jednej strony jako fan Chelsea wygrana Barcelony przynosiosla by satysfakcje, ze tylko Chelsea stawilo opor mistrzowi i odpadlo w "nieszczesliwych" okolicznosciach.

    Z drugiej strony jako fan ligi angielskiej jako calosci wolalbym zeby puchar pozostal w Anglii. Poza tym obronienie tytulu Champions League dla Man U bedzie super osiagnieciem. Poprawcie mnie jesli myle - a odkad Puchar Europy zastapila Champions League nikomu jeszcze nie udalo sie obronic tytulu. Ostatnia druzyna, ktora wygrala roku po roku byl Milan - ale wtedy jeszcze chyba nie bylo Champions League.

    Jezeli musialbym na kogos postawic to czutka jest na MAN U.
    Oby tylko mecz byl dobry, duzo bramek, dogrywka, karne...

  5. #65
    znamy sklady na dzisiejszy FINAŁ:






  6. #66
    Zajebiste!
    pS. Tylko Barca!!!

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    chujowy na maksa ten gif barca już sobie w meczu z chelsea podawała tylko na własnej połowie i wcale, aż tak do przodu się nie zapędzała

  8. #68
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    MANCHESTER UNITED bo jakos ta barcelona przereklamowana :P

  9. #69
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    znamy sklady na dzisiejszy FINAŁ
    Ten co to robił musi być kompletnym debilem, jeśli jedynym lewym pomocnikiem, którego zna jest Krzynówek...

  10. #70
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ten co to robił musi być kompletnym debilem, jeśli jedynym lewym pomocnikiem, którego zna jest Krzynówek...
    chyba nie zauwazyles ironii

    pzdr