Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 105
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Cytat Zamieszczone przez MICHAL Zobacz posta
    Witam!

    Adrian Michalak alias 'ASKARO' to patologiczny kłamca, naciągacz, oszust i hazardzista.

    Adrian Michalak alias 'ASKARO' niemalże nie wykończył mnie zarówno finansowo jak i psychicznie.

    Znając Go, wiem, że gdyby miał takową możliwość zachowałby się wobec mnie i nie tylko mnie, tak samo lub podobnie.

    Zainteresowanym wierzycielom udzielę informacji odnośnie tej osoby, po uprzednim kontakcie przez prywatną wiadomość tego forum.

    Pozdrawiam

    Michał Klejna (Sopot)
    Cytat Zamieszczone przez MICHAL Zobacz posta
    Adrian, mój jedyny prawdziwy przyjacielu, bracie najbliższy, dlaczego dopiero teraz i w to takim miejscu dajesz znać, że masz jakieś problemy!?

    Przecież wiesz, że bez względu na sytuację, zawsze Ci pomogę.

    Mam nadzieję, że nie masz do mnie żalu o ten wpis powyżej.

    Autor wątku, który jak widać niewiele, w zasadzie to można napisać, że nic nie wie o grze, pokerze i hazardzie, kręci aferę o jakieś grosze.

    Więc chciałem dla beki, delikatnie zneutralizować atmosferę.

    Pamiętaj proszę, że hazardowo Ty i ja jesteśmy na siebie skazani.

    Jesteśmy dyszlami na śmierć i życie.

    Bywaj zdrów i wracaj jak najszybciej do gry na żywo, bo gdzieindziej zmarnujesz sobie życie.

    Pozdrawiam!

    MICHAŁ

    LOL, jaka odmiana. Ja tu widze dwoch degenow. Oddajcie te grosze i idzcie do waszego drugiego domu zeby biznes mogl sie krecic dalej. hehe

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    Taaa Sher. Co za ludzie ^^

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Napisałem do niego na NK i nawet odpowiedź dostałem

    "Nie znasz mnie wiec co ty mozesz o mnie wiedziec pozyczona kase oddam ... bo zawsze splacam dlugi gdybys wjebal tyle co ja to bys sie nie ogarnol na pewno a ja wracam do siebie powoli... wiec nie pisz mi tu jakis farmazonow "

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ej ten tekst z wjebaniem 350 tys zł to na serio pasuje mi do stylu stanko on tez lubi sie chwalil ile to on nie wjebal przez debili

    i tez ma rozbudowane ego

    Nie znam faktow moze serio umoczyl tyle kasy :P Ale pisze o tym jakby to byl powod do dumy ze jeszce sie trzyma

    pozatym ktos kto tyle przegrywa pozyczal 200$ ?:P

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Może na waciki?

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    albo taksowke bo wracal np z kasyna warszawskiego z automatow

    A przeciez nie bedzie sie wozil pociagiem czy pksem

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Osobom, ktore krytykuja Michała, chciałbym powiedzieć, że chyba muszą się podszkolić z ironii, której w/w Michał jest mistrzem

    Gdanscy gracze (ci z wiekszym stazem niz 1,5 roku) znaja rowniez rozne sklonnosci Askara, wiec moga sami ocenic czy to prawda czy nie, co pisze na forum

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    ja mysle, ze powinen szybko oddac kase i wypi$#$# stad bo nikomu opowiesci ile to kozak przegral w kasynie nie imponuja

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ironia ironia ironia tylko tyle jest w 2 poscie MICHALA (przynajmniej jak na moje rozumowanie po przeczytaniu 1)

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    350k PLN w plecy.
    Adrian, byłeś w poradni dla uzależnionych?