Strona 10 z 253 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 2529
  1. #91
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    UPR 79%
    PiS 71%
    ...
    PO 38%
    ...

    Najgorsze, że znowu nie ma na kogo głosować. Przejrzę listę UPR, ale nie mam jakiś wielkich nadzieji. Pilipiuk sttartuje z 10. miejsca

  2. #92
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    UPR 79%
    PiS 71%
    Hmm...to ta 100% liberalna partia wojowników o wolność ma tak niesamowicie zbieżne poglądy z tymi socjalistami z PIS?
    Ciekawe co na to Zbiganch. Pewnie powie, że ten test jest spreparowany przez jakiś bliżej nieokreślonych lewaków


    .........
    Jeśli o mnie chodzi

    PO 73%
    PIS 32%
    UPR 23%

  3. #93
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Też się zdziwiłem. UPRu się spodziewałem, bo podzielam ich poglądy gospodarcze i niektóre społeczne, ale PiS jest imho zupełnie po drugiej stronie moich przekonań. Pewnie zapunktowały poglądy o wielkości udziału PE w decyzjach dot. poszczególnych państw. PiS i UPR chcą Unii mniej zintegrowanej. Ważne jest jeszcze to, że obie to jednak partie konserwatywne (co mi akurat się nie podoba, stąd mam dylemat).

  4. #94
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Do dupy z tym latarnikiem. Mi wyszło, że jestem socjalistyczno-ludowy, tzn. że moje poglądy są zbieżne z SLD i PSL. A to nie prawda. Podobają mi się liberalne poglądy lewicy na sprawy społeczne ale podobają mi się też liberalne poglądy UPR na sprawy ekonomiczno-gospodarcze. Natomiast nie rozumiem zachwytów co niektórych UPR-em. Przecież to takie wyzwolone ekonomicznie mochery.

    jdx

  5. #95
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Oj, daleki jestem od zachwytów. Ale to niestety jedyna liberalna (gospodarczo) partia w Polsce. Po prostu nie ma na kogo głosować.

    Co do latarnika: mam wrażenie, że działa dobrze jedynie wtedy, kiedy poglądy pasują do jakiejś partii. Jeśli jest się trochę pomiędzy (albo poza) poglądami, to pokazuje jakieś kwiatki w stylu UPR, PiS, SO, PR.

  6. #96
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Natomiast nie rozumiem zachwytów co niektórych UPR-em. Przecież to takie wyzwolone ekonomicznie mochery.
    Wolę nazwę "konserwatyści". UPR po prostu ostrożnie podchodzi do wszelkich nowinek, które ludzie wprowadzają do życia społecznego lub gospodarczego. Na przykład wszechobecny socjal w krajach rozwiniętych to stosunkowo nowy wymysł, który, jak widzimy w obecnym kryzysie, nie ma racji bytu.

    Niedawno pewna mocherowa babcia (w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, czyli RM i PiS) nazwała UPR sektą, bo...ma małe poparcie Nie trafił do niej argument, że w UPR nie uprawiają populizmu, więc są niepopularni.

    Prawda jest taka, że UPR to jedyna nielewicowa gospodarczo partia w Polsce. Nie będzie jednak rządzić, bo do polaków nie dociera, że tak biednego kraju jak nasz nie stać na rozdęte wydatki socjalne. Polska jest jak biedak, który w drogę do bogactwa zaczyna od kupna mercedesa na kredyt. Ale ludziom się tego nie wytłumaczy, bo przecież wszystkie partie w sejmie mówią, że "im się należy".

    Nic nikomu się nie należy. Nie ma czegoś takiego jak darmowy obiad. Każda złotówka wydana przez państwo ponad to, co absolutnie konieczne, to złotówka skradziona.

    Nigdy tego nie rozumiałem. Kiedy Kowalskiemu ukradną sto zł, jest w stanie gonić złodzieja, ale kiedy państwo łoi go z grubej kasy na podatkach, żeby utrzymać bandę darmozjadów, Kowalski nie tylko nie ma nic przeciwko, nawet łyka brednie rządzących o "sprawiedliwości społecznej" z uśmiechem.

  7. #97
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    hitman_86 ,sorry,zartowales,pijany jetes czy istnieja inne powody do ponizej napisanago przez ciebie wpisu?

  8. #98
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Pewnie też jestem pijany albo istnieją jakieś inne powody ale w 100% zgadzam się z postem Hitmana. W sumie nie wiem, z którą jego częścią można się nie zgodzić.

  9. #99
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    no to ja chyba też jestem pijany,
    może ucio chcesz płacic 100% podatków a państwo będzie decydowało ile potrzebujesz i na co masz wydać swoją kasę

  10. #100
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    caly program tych kosmitow z upr to jedna wielka utopia.,jezeli ktos uwaze ,ze dla panstwa w srodku europy w 2009 roku "cos takiego" jest mozliwe to naprwde zyje w jakis"virtualnym swiecie".powodem,ze "aktualny system" nie dziala jest wlasnie to ze,za malo jest regulacji,a te ktore sa, to nie funkcjonuja,bo sa zle i kapitalistycznie przetrute

    godek,nie wiem z czym ty sie chcesz zgodzic z wpisu hitmana...

    scyth,placisz 100% podatkow?
    podatki dla bogatych,sa imo za male.