Strona 14 z 25 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 250
  1. #131
    Fakt.Foka kiepsko rozdaje:P

  2. #132
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Bah duzy minus za brak krupierow, dla mnie to byl jeden z atutow tego turnieju i jak dla mnie wcale nie musialyby to byc tylko krupierki..
    Krupier ma rozdawac karty a nie zabawiac towarzystwo..

  3. #133
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Proszę o wypisanie z turnieju.
    Reb, gdybyś jednak znalazł krupierów to możesz mnie ponownie zapisac.
    Pozdrawiam

  4. #134
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2
    nie uważam, że tzw "foki" gorzej rozdają proszę drogich Panów! :P
    sama rozdawałam już parę razy karty do texasa... ale nigdy na tak dużym turnieju.. myślę że dała bym sobie radę i jestem w miarę dyspozycyjna
    pozdrawiam

  5. #135
    Rebel,

    rozważ proszę w takim razie wydłużenie poziomu blindów do 60min,

    jeśli Waszym celem było zrobienie fajnego turnieju deep, to 45min bez krupierów = tak naprawdę 30 min,

    a żeby z kolei zagrać turniej levelami 30 min, to dokładnie taki sam mam w hiltonie także za 300zł z 10k na start

    czy brak krupierów to ostateczna wiadomość? nic w tej sprawie się nie zmieni?

  6. #136
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Witam.

    Jaka jest szansa na to, że uda się dostać z listy rezerwowej na sobotę ?? Bo to już niedługo a chciałbym jakby co mieć szansę to sobie jakoś zaplanować :P

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    REMPEE - Grasz w sobotę.

    @Simon1989

    Szansa jest równa do Twojej pozycji na liście, niestety nie mamy możliwości gry w większym gronie niż po 60 osób na dzień. Mam nadzieję, że ludzie będą fair i wypiszą się z turnieju jeśli nie będą mogli się na nim pojawić, co powinno się zdarzyć w ciągu kilku następnych dni.

    @brt

    Masz naturalnie rację, weźmiemy to pod uwagę i wydłużymy lub nie każdy lvl w dniach 1A i 1B, a finał (z krupierami) pozostanie bez zmian. Podam w/w informację jutro.

    @monia

    Skontaktuj się proszę ze Mną poprzez PM, poinformuję cię o szkoleniu.

    Co do krupierów i krupierek,

    W naszym klubie stawiamy na jakość. Przez ta jakość rozumiem, team krupierów, którzy są odpowiednio przeszkoleni, posiadają niezbędną wiedzę oraz umiejętności oraz wykazują się wysoką kulturą osobistą, a nie zabawianiem graczy czy też po prostu "rozdaj karty". Niestety na dzień dzisiejszy nie mam takiej 8 osobowej grupy, więc podjąłem decyzję o udziale krupierów tylko podczas finałowego dnia w którym będą rozdawać zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy spełniają w/w warunki.

    Część osób ma na pewno negatywne doświadczenia choćby z USOPa, kiedy krupier czy krupierka po prostu się do tego nie nadawał/a. My chcemy takich sytuacji unikać.

    W planach natomiast jest stworzenie typowo kobiecego teamu, bo wybaczcie Panowie, ale sądzę, że większość z mężczyzn, a na pewno Ja, woli towarzystwo uroczej, wykwalifikowanej krupierki przy stole, niż uroczego krupiera Naturalnie, część z was nie widzi różnicy, czy też preferuje krupierów z takich czy innych powodów, rozumiem to i szanuję.

    To tyle w tej kwestii, mam nadzieję, że wyjaśniłem nurtujące was wątpliwości, a w razie kolejnych pytań, zapraszam do klubu.

    W ramach drobnej rekompensaty za brak krupierów w dniach 1A i 1B, każdy z graczy otrzyma od klubu drinka gratis na poprawienie humoru

    Do zobaczenia za 5 dni !

    Pozdrawiam
    Reb

  8. #138
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    213
    nie piernicz jak ma nie być krupierow bez jaj

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Podkreślam raz jeszcze, że krupierzy będą, ale tylko w dniu finałowym.

    Pozdrawiam,
    Reb

  10. #140
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    213
    no nie wiem przyjacielu nie widzisz ze to jest problem.