Strona 62 z 202 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #611
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    co powiedziec o zakonczeniu prison breaka?!?!?

  2. #612
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ostatni odcinek lostow zmiazdzyl psyche... co bedzie w 6 sezonie?

  3. #613
    Czy ktoś wie kiedy następny odcinek South Park?

  4. #614
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    co powiedziec o zakonczeniu prison breaka?!?!?
    do momentu kiedy wszyscy podpisują karteczki to straszna ale to straszna telenowela, wszyscy w trybie nieśmiertelnym a sama, sama końcówka mocna...

    jeszcze do obejrzenia będzie specjalny film, który mają chyba dodać na dvd co się działo po tym jak podpisali karteczki a przeskokiem o cztery lata

  5. #615
    a jako że sie skończył Prison Brejk to i ja powiem parę moich spostrzerzeń. Zaskoczyło mnie, może dla tego że po wg mnie rewelacyjnym pierwszym sezonie, średnim drugim i bardzo średnim trzecim spodziewałem się kiszki w czwartym i przez pół sezonu reżyser + scenarzyści mnie nie rozczarowali. Jakieś poplątanie z pomieszaniem ciągle coś źle, nagle prawie dobrze .. eee znowu jesteśmy w ciemnej dupie no ile można.. i odpuściłem z oglądania co tydziń i ostatnie 5 odcinków oglądnąłem ściskając podoszkę (nie no przesadzam heh). Naprawdę ostatnie parę odcinków to dobra serialowa fabuła..

  6. #616
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    no prison break troche sie nudny pod koniec zrobil ale i tak do konca obejrzalem :P

    ogladal ktos season finale 24? co myslicie?

  7. #617
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    40
    mnie ostatnie 2 odcinki rozjebały!!!!!

    nie będę nikomu psuł zabawy kilka sezonów wg mnie mieli średnich ale ten zdecydowanie zasługuje na oglądnięcie - a szczególnie scena w połowie ostatniego odcinka, ta z "15 people on the bus" - jak dla mnie 5+

    o 24 chodzi
    Ostatnio edytowane przez hajlabajla ; 20-05-2009 o 23:14

  8. #618
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Ja jestem z kolei po 5 sezonie Lost- ten sezon po fatalnym 4 był super, teraz jeszcze 8 mcy czekania- 16 odcinków i się Zagubieni skończą, ale tpo dobrze ze wiadomo że już koniec, nie bedzie sztucznego przeciągania

  9. #619
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No i ja w końcu obejrzałem piaty sezon Lost. Przez wszystkie te miesiące odmawiałem sobie przyjemności oglądania kolejnych odcinków, żeby wszystko obejrze za jednym zamachem (no, dokładnie to za dwoma zamachami...). I chyba lepiej dla mnie to wyszło, bo gdybym musiał kojarzyć wszystkie fakty co tydzień to bym chyba zwariował. Piąty sezon bardzo dziwny, trochę inny od poprzednich. Wszystko strasznie zagmatwał fakt, że bohaterowie działali przez większośc sezonu w dwóch wymiarach czasu. Bardzo jestem ciekaw co scenarzyści wymyślą na koniec serialu i jak to się wszystko skończy. Doszły nowe wątki do wyjaśnienia (co to za świątynia? co w końcu z tym potworem? skąd ten posąg? kim jest Jacob? kim tak naprawdę jest Richard? kto się podszywa pod Locke'a? skąd sie biorą co chwila postacie ludzi zmarłych? itd. itp.). Ostatni sezon niewatpliwie pourywa nam głowy...

  10. #620
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Taa, scenarzyści dodadzą jeszcze parę zagadek, a potem zostawią was na lodzie, żebyście się głowili o co tam chodziło