Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 122
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Jak dla mnie to Kraków mógłby zabrać organizację Warszawie, byłoby przynajmniej spokojniej w stolicy. Nikt jeszcze nie wie, czy miasta-organizatorzy zarobią na tym przedsięwzięciu (dopiero teraz strona rządowa wraz z jakąś uczelnią robią analizę - paranoja!). Warszawa imho promocji tak bardzo nie potrzebuje. Ja sobie meczyki obejrzę i tak w knajpie/u znajomych. Więc po co mi te tłumy kibiców (może być) i kiboli (niezbyt) w tramwajach, metrze, na ulicach?

    @mat2000: Wiem, że niektórzy mają w dupie takie rzeczy, jak prawo własności, nietykalność osobistą, ale na szczęście te sprawy nie podlegają głosowaniu. Jak mi ktoś w ciemnej uliczce przystawi pistolet do głowy, to powiesz "nic się nie stało", bo nie strzelił? Ale nie, bo idąc na mecz piłki nożnej trzeba być twardym macho, bo inaczej będziesz miękką cipką. Kurwa, jeszcze maczugi w dłoń i będzie kompletny obrazek.
    Kolejna wypowiedz osoby, ktora nigdy nie byla na meczu w swoim zyciu...

  2. #102
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Tacy ludzie to wymarly relikt. Zreszta caly czas nie rozumiesz -> to NIE JEST ICH DOM. Nic do nich nie nalezy, na nic nie zapracowali.
    Moze nie zapracowali, ale czesto wiele poswiecili. Zreszta o tym juz bylo.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Co nie znaczy, ze trzeba i jest to sluszne ...
    Nie ty bedziesz o tym decydowal.


    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Nie wyolbrzymiam bo mi na tym w ogole nie zalezy.


    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    A to w takim razie nic sie nie stalo!
    Oczywiscie, ze nic. A co takiego sie stalo?

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Kurwa, "specjalnie duzo". Ale banda prymitywow niszczy cos, co do nich nie nalezy i tyle. A jak maja potrzebe sie ponapieprzac z takimi samymi jak oni to niech sie umowia w lesie a odpieprza sie od pilki.
    Najsmieszniejsze jest to, ze chcesz mowic ludziom co maja robic, co moga spiewac, jak sie wyrazac i jak traktowac pilkarzy, podczas gdy chodzi o sprawe ktora cie nie dotyczy. Bo sam naisales, ze na mecze nie chodzisz. Gdyby bylo mniej osob ktore chca na sile naprawiac swiat i uszczesliwiac ludzi, zylo by sie duzo lzej.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Pogratulowac rozumowania. Oczywiscie, ze tak jest, bo przeklinanie "asynchroniczne" jest wywolywane emocji zwiazanymi z rozwojem akcji na boisku a nie samym faktem obrazenia kogos.
    LOL kolejna bzdura. W Anglii kibice nie obrazaja pilkarzy ani kibicow druzyn przeciwnych? A moze w Polsce nie ma to emocjonalnej podstawy i nie jest zwiazane tym co dzieje sie na boisku i poza nim?

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Wkoncu mozna przyznac racje
    No to wiemy na czym stoimy.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    No wkoncu jak `specjalnie duzo` nie zniszcza to nic wielkiego sie nie stalo
    Dokladnie tak.

    O
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    czywiscie, ze mnie smieszy, tak kazdy przejaw fanatyzmu, nacjonalizmu czy innej formy niezrozumienia tego, co sie w zyciu liczy.
    Hahaha no to juz mnie rozjebalo konkretnie. ciesze sie ze ty to rozumiesz. Szkoda tylko ze nie pojales jeszcze ze dla kazdego moze liczyc sie cos innego.
    Gdyby kilkadziesiat lat temu dla ludzi liczyl sie tylko czubek wlasnego nosa, to nie mowilibysmy dzisiaj po polsku.


    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Gdyby ci durnie byliby w stanie dobrze zarabiac, to nikomu by to nie przeszkadzalo, a tak zostaja im frustracje i poczucie, ze sa wazni i posrednio odnosza sukcesy razem ze swoim klubem
    Po raz kolejny udowodniles ze gowno wiesz. Ciekawe tylko, czy potrafilbys uzywac takich epitetow w stosunku do jakiegos kibica (nawet do mnie) w rozmowie na zywo. Czy tylko za monitorem czujesz sie mocny. Jestem raczej przekonany ze to drugie.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    A kopanie jakiejs kulki ? co to w ogole za podejscie.
    nie zrozumieles.

    Gornik? Nic dziwnego ze po jakim czasie cierpliwosc sie konczy. Jezeli zwykle srodki zawodza siega sie po te radykalniejsze, nie ma w tym nic dziwnego. Zreszta meska rozmowa jeszcze nikomu nie zaszkodzila. Pilkarze dzisiaj graja w jednym klubie, jutro w innym, kibice po spadku druzyny nie zamienia. Jak widac akcja przyniosla skutek bo Gornik dzisiaj wygral. Kto wie, moze dzieki temu wydarzeniu Zabrzanie utrzymaja sie w ekstraklasie. W sumie zycze im tego.

    Z mojej strony koniec dyskusji. Mija sie ona z celem. Ci ktorzy nie znaja sytuacji nadal beda trwac przy swoim, a ci ktorzy znaja doskonale o tych rzeczach wiedza. Ja nikogo wbrew jego woli uswiadamial (juz) nie bede.


  3. #103
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Tak na prawdę to politycy nie decydowali o tym, które z miast będzie miastem głównym, a które rezerwowym. Po prostu promocja kandydata na Euro kosztuje (i to nie mało) i część miast wierząc w organizację inwestowała w pchanie tego wózka a inne nie. Chorzów inwestował też ale tam uznano, że będzie gigantyczny problem z hotelami. Kraków olał cały czas promocji nas jako kandydata ale jako, że baza hotelowa już tam jest został wybrany na miasto rezerwowe na wypadek gdyby w innych miastach nic się nie ruszyło, żeby w awaryjnym trybie ewentualnie stawiać stadion. Z tego co ja pamiętam to, które miasta będą miastami głównymi było wiadomo już dużo przed wybraniem nas na gospodarzy imprezy - i tylko Chorzów był tym zawiedziony (bo inwestował w promocję ale zadecydowała słaba infranstruktura i fakt, że nawet po przebudowie gruntownej Śląski będzie przestarzałym obiektem),a Kraków płakać zaczął dopiero jak zostaliśmy wraz z Ukrainą wybrani na gospodarza (ale wtedy to była już musztarda po obiedzie).

    Ci z Was którzy teraz płaczą nad faktem, że Kraków ME mieć nie będzie mogą mieć pretensje tylko do siebie - takie władze lokalne wybraliście...

  4. #104
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    Kolejna wypowiedz osoby, ktora nigdy nie byla na meczu w swoim zyciu...
    A jakoś merytorycznie?

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Odnioslem sie tylko do kilku zdan z Twojej wypowiedzi, pozwol, ze zacytuje :

    "Wiem, że niektórzy mają w dupie takie rzeczy, jak prawo własności, nietykalność osobistą, ale na szczęście te sprawy nie podlegają głosowaniu. Jak mi ktoś w ciemnej uliczce przystawi pistolet do głowy, to powiesz "nic się nie stało", bo nie strzelił? Ale nie, bo idąc na mecz piłki nożnej trzeba być twardym macho, bo inaczej będziesz miękką cipką. Kurwa, jeszcze maczugi w dłoń i będzie kompletny obrazek."


    Chodze na mecz pilki noznej i jakos nie czuje sie twardym macho, nie rozwalam stadionow, nie naruszam niczyjej nietykalnosci osobistej, no chyba ze z radosci po strzeleniu bramki, maczugi tez nie mam, nawet scyzoryka...

    takich jak ja na meczach sa tysiace, to sa normalni kibice, ale ktos kto nie chodzi na mecze bedzie zawsze postrzegal kibica jako lysego drechola co lubi sobie ponapier**** bo tak kibicow przedstawiaja media...oczywiscie tacy tez chodza na mecze, ale stanowia 10 moze 20% calosci..

    nom, to tyle w temacie

  6. #106
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Powinienem był w poprzednim poście więcej napisać, ale godzina i kiepska skuteczność w trafianiu w guziki nie pozwoliły, więc za to sory.

    Mi bardziej chodziło o wypowiedzi w stylu "rozwalą kilka krzeseł, to przecież nic takiego" czy "przecież nie zawsze się biją" albo "tylko przez 1/4 meczu są bluzgi" (pardon za brak dokładnych cytatów). Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że większość kibiców to normalni ludzie i jedynie powiedzmy 10% rozrabia. Wkurwia mnie natomiast tolerowanie tych 10%, jakby to było coś normalnego. Ot dopust Boży, nic nie poradzimy. A tak imho nie powinno być.

    Akurat cytowany przez Ciebie fragment był adresowany do mat2000, stąd mogło się wydawać że piszę o wszystkich kibicach. Jeszcze raz podkreślę, nie uważam wszystkich chodzących na stadiony za łobuzów z pałami, inaczej bałbym się swoich własnych znajomych Peace

  7. #107
    tak btw to ciekawy obrazek... Euro w "Polsce"


  8. #108
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no tak, ten zbudowany na bazie swinoujscie, zgorzelec, medyka, suwalki bylby jedynym sprawiedliwym!

    jakby nie patrzec to srodek polski , z przesuneciem na polnocny zachod. Niestety nie mamy zadnego miasta na wschodzie, ktore mogloby to zrownowazyc, a zreszta za glosowanie na pis kresy wschodnie powinnismy sprzedac bialorusi

  9. #109
    Jestem z kresów i nie głosowałem na PiS

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    To Ciebie bysmy przesiedlili