Strona 111 z 237 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161211 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1101
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5
    widzieliscie wolverina z danielem negranu^^? swoją drogą świetny film polecam

  2. #1102
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Widziałem, niezły. A z tym Danielem to mocno przegiąłeś - widać go w jednej scenie przez jakąś sekundę...

  3. #1103
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Paul Blart: mall cop -dno

  4. #1104
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja oglądalem ostatnio trochę filmów i moge cos polecić:

    Defiance - Daniels Craig w historii żydowskiego ruchu oporu podczas II wojny światowej. Niezły, moim zdaniem 7/10

    Fast And Furious - Czwarta cześć filmu, ale wreszcie w oryginalnej obsadzie z pierwszej części. I to od razu nadaje filmowi klasy. Bardzo dobry film akcji. 8/10

    Killshot - kolejny film "powrotny" dla Mickey Rourke'a. Niezła sensacja, mozna obejrzeć w jakis nudny wieczór, choć temat dość oklepany. 6/10

    Push - temat a'la X-Men, więc dla fanów tematyki dobre kino. Choć efekty nie takie, ale sama historia niezła. 7/10

    Seven Pounds - Will Smith jak zwykle w świetnej formie, a sam temat filmu powala. Oryginalny, piękny film. 10/10

    The Day The Earth Stood Still - dobre kino sci-fi i Keanu Reeves w roli głównej. Świetne efekty, fajna akcja. 8/10

    The Spirit - bardzo duży zawód. Miałem nadzieję na dobry film, a w zasadzie obejrzałem z przymusu do końca. Film ratuje piękna Eva Mendes i kilka dialogów, ale od ekipy Franka Millera spodziewałem się dużo więcej. 4/10

    Valkyrie - bardzo dobry dramat wojenny. Tom Cruise nie gra w końcu słodkiego idioty tylko człowieka z misją. Świetna realizacja, oglądało sie z przyjemnością. 8/10

    Yes Man - Jim Carrey w końcu zrobił film na miarę swojego komediowego talentu. Po nieudanych próbach filmów ambitniejszych wrócił wreszcie do korzeni i zrobił świetną komedię. 9/10

    A z polskich widziałem film Idealny facet dla mojej dziewczyny. Po Testosteronie i Ladies ten film to mega klapa!! 3/10!!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 07-05-2009 o 02:15

  5. #1105
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Paul Blart: mall cop -dno
    true

    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ja oglądalem ostatnio trochę filmów i moge cos polecić:

    Defiance - Daniels Craig w historii żydowskiego ruchu oporu podczas II wojny światowej. Niezły, moim zdaniem 7/10

    Fast And Furious - Czwarta cześć filmu, ale wreszcie w oryginalnej obsadzie z pierwszej części. I to od razu nadaje filmowi klasy. Bardzo dobry film akcji. 8/10

    Killshot - kolejny film "powrotny" dla Mickey Rourke'a. Niezła sensacja, mozna obejrzeć w jakis nudny wieczór, choć temat dość oklepany. 6/10

    Push - temat a'la X-Men, więc dla fanów tematyki dobre kino. Choć efekty nie takie, ale sama historia niezła. 7/10

    Seven Pounds - Will Smith jak zwykle w świetnej formie, a sam temat filmu powala. Oryginalny, piękny film. 10/10

    The Day The Earth Stood Still - dobre kino sci-fi i Keanu Reeves w roli głównej. Świetne efekty, fajna akcja. 8/10

    The Spirit - bardzo duży zawód. Miałem nadzieję na dobry film, a w zasadzie obejrzałem z przymusu do końca. Film ratuje piękna Eva Mendes i kilka dialogów, ale od ekipy Franka Millera spodziewałem się dużo więcej. 4/10

    Valkyrie - bardzo dobry dramat wojenny. Tom Cruise nie gra w końcu słodkiego idioty tylko człowieka z misją. Świetna realizacja, oglądało sie z przyjemnością. 8/10

    Yes Man - Jim Carrey w końcu zrobił film na miarę swojego komediowego talentu. Po nieudanych próbach filmów ambitniejszych wrócił wreszcie do korzeni i zrobił świetną komedię. 9/10

    A z polskich widziałem film Idealny facet dla mojej dziewczyny. Po Testosteronie i Ladies ten film to mega klapa!! 3/10!!
    jesteś dość szczodry w ocenach, zachowałbym pierwsze z dwóch cyfr a drugie pomnożył x2 i oceny ok.

  6. #1106
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    butterfly effect revelation dosc dobry film 7/10

  7. #1107
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    push 4/10
    Doubt 2/10

    Goraco polecam :P

  8. #1108
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Defiance troszke mnie rozczarował tzn. nie był zły ale czegos brakowało, natomiast Valkyrie dosc dobry trzymający w napieciu, no i Spirit imo filmu nie ratuje Eva Mendes ale Samuel, postać którą zagrał jest jedyną wartą uwagi w tym filmie

  9. #1109
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    Defiance troszke mnie rozczarował tzn. nie był zły ale czegos brakowało
    Myślę, że brakowało mu odrobiny prawdy, ponieważ niewiele jej w tym słabiutkim filmie.

  10. #1110
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ostatnio obejrzalem:
    Forgetting.Sarah.Marshall - lekka komedia z Marshallem z Jak poznalem wasza matke daje rade 7/10
    Crank 2 - troche sie zawiodlem, jak dla mnie za mocno juz popierdolona ta czesc 5/10