Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam, grałem ostatnio w turnieju i chciałem się zapytać czy to ja zrobiłem błąd czy mój przeciwnik.
    Była to końcowa faza turnieju (zostały trzy osoby) blindy 150/300/25. Diler ma 6000 w żetonach, SB 3200, BB 3500.
    Po wpłaceniu ante i blindów Diler podbija do 800, SB pasuje. Ja na BB mam 66, wydawało mi się ze diler chce ukraść pule więc dałem alin. Po chwili zastanowienia ze strony dilera słyszę call i widzę J8s.... oczywiście przegrałem to rozdanie ale mam pytanie- gdzie jest błąd?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    nigdzie!! sorry, że niby krótka odpowiedź, może sie wydac bez sensu, ale to jedyna sensowna odpowiedz

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez Greant Zobacz posta
    Witam, grałem ostatnio w turnieju i chciałem się zapytać czy to ja zrobiłem błąd czy mój przeciwnik.
    Była to końcowa faza turnieju (zostały trzy osoby) blindy 150/300/25. Diler ma 6000 w żetonach, SB 3200, BB 3500.
    Po wpłaceniu ante i blindów Diler podbija do 800, SB pasuje. Ja na BB mam 66, wydawało mi się ze diler chce ukraść pule więc dałem alin. Po chwili zastanowienia ze strony dilera słyszę call i widzę J8s.... oczywiście przegrałem to rozdanie ale mam pytanie- gdzie jest błąd?
    Twoj AI standard, diler moim zdaniem troche przesadzil, no ale oddsy jakies tam mial

    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Pytanie i dotychczasowe odpowiedzi nie są do końca poprawne, jeżeli nie będziemy znali struktury nagród. W tym momencie liczy się ICM.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    116
    ja bym chyba zagral fold jezeli jest 3 graczy to button zaczyna jako 1 wiec byla mozliwosc ze ma dobra reke bo nie mial pozycji dopiero po flopie by ja uzyskal a ze zagral z j8 to juz jest inna sprawa ale co do twojego all`inu tez nie mam zastrzezen narazie malo wprawiony w w boj pokera wiec prosze brac moja wypowiedz z przymknieciem oka

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez dzodzo9999 Zobacz posta
    ja bym chyba zagral fold jezeli jest 3 graczy to button zaczyna jako 1 wiec byla mozliwosc ze ma dobra reke bo nie mial pozycji dopiero po flopie by ja uzyskal a ze zagral z j8 to juz jest inna sprawa ale co do twojego all`inu tez nie mam zastrzezen narazie malo wprawiony w w boj pokera wiec prosze brac moja wypowiedz z przymknieciem oka
    Ale jak to nie miał pozycji? Skoro był buttonem, to pozycję miał przecież (i co z tego, że nie miał jej PF?). Poza tym fakt, że zaczął od podbicia w takiej fazie turnieju, przy takich blindach, nie musiał świadczyć o niczym konkretnym - button równie dobrze mógł mieć mocną rękę i liczyć, że przez dołożenie żetonów do puli skłoni któregoś z przeciwników do wrzucenia all-ina, ale mógł też mieć kompletne śmieci i liczyć na kradzież blindów. To, co nie do końca rozumiem w tym rozdaniu, to sprawdzenie pusha przez buttona. Moim zdaniem powinien spasować.

    Twoje zagranie Greant w mojej opinii było tu jak najbardziej w porządku (przybliż jeszcze może strukturę wypłat).
    Ostatnio edytowane przez aeniman ; 17-04-2009 o 10:38

  7. #7
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Pytanie i dotychczasowe odpowiedzi nie są do końca poprawne, jeżeli nie będziemy znali struktury nagród. W tym momencie liczy się ICM.
    Myślę, ze przyjmując jakieś standardowe struktury,
    można powiedzieć
    a) allin z 66 - OK

    a J8s popelnił mozna powidzieć dwa błedy
    a) jezeli zamierzał CALLOWAC allina SB czy BB
    to powienieć się allinować,
    b) jezeli już podbił to po ALLinie z J8s powinien FOLDOWAC

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Twój all in niezły.
    Call dilera jest dramatyczny.
    Struktura wypłat nie ma znaczenia moim zdaniem