Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Hej,

    Czy jest mozliwosc skonfigurowania Huda, ktory jest wbudowany w PT3 tak aby nie zamazywal calych okien podczas gry na ministolach na ongame i iPoker?

    Jak jest to jak to zrobic? dzieki

    pzdr
    Kejsper

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    prawdopodobnie musiałbyś zmniejszyć czcionkę statów w PT3

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Zmniejszenie czcionki nic nie daje

    Problem moj polega na tym, ze korzystajac z huda wbudowanego w PT wszystko smiga, ale nie moge ustawic layoutu (hmm moze nie potrafie znalezc takiej opcji), a na normalnym hudzie zainstalowanym osobno moge zmienic layout, ale nie chce mi to poprawnie dzialac (statystyki sie nie wyswietlaja nie wiedziec czemu )

    Wyczytalem na forum, ze w opcjach/database trzeba wybrac wlasciwa baze danych - problem polega na tym, ze nie mam tam do wyboru zadnej bazy i nie wiem dlaczego, bo PT mi dzisiaj jak nalezy, HUD z PT zreszta tez...


    pzdr
    Kejsper
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 14-04-2009 o 18:53

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Dobra, juz wszystko wiem

    PAHUD nie dziala z PT3. Zatem zeby dzialal PAHUD trzeba miec PT2.

    PT3 ma wbudowanego Huda, ktorego mozna przerobic sobie prawym przyciskiem myszy klikajac na statystyke i drag'n'dropujac ustawic w potrzebnym miejscu - tak aby nie zaslanialo stacka przeciwnika. Zatem mozna ustawic sobie spokojnie swoj wlasny layout na mini stolikach iPokera - jak tez kazdego innego poker roomu. Przyda to sie bardzo tymbardziej, ze jak do tej pory korzystalem z 3-4 statystyk.

    Multitabling bedize teraz mial jakis sens bo ciezko sie polapac z 8 stolikami nachodzacymi na siebie...

    pzdr
    Kejsper