Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    LeeSue skoro tak po mnie jedziesz bo nie przestrzegam prawa to czemu w ogole grasz w ta gre co? Zastanawiam sie co jest bardziej nielegalne, moje dzielenie się kodem za który zapłacilem czy Twoje grania na necie...?
    1. Gdzie ja po Tobie jadę ??

    2. A kto Ci powiedział ze ja gram ?

    3. Skoro sie zastanawisz to ja Ci powiem: a zatem

    a) okradanie włascicieli PT3 jest po prostu wiesz czym

    b) własnie przez takie akcje update'y wychodzą pozniej i dodawanie nowych roomów przeciaga sie w czasie

    c) skoro zapłaciłes za kod jest on przypisany do Twojego maila zatem jak chcesz to sprzedac ? jak ktoś to kupi czego nie polecam i mu siedzie system bedzie musiał dzwonic do Ciebie po nowy kod, tak ?

    Zatem GL i pogatulowac pomysłu

    Rzecz jasna no offence i to ostatnie słowa które pisze w tym temacie do czasu jak nie pojawi sie wycieczka osobista w moją stronę.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Nie nazwał bym tego okradaniem, wkońcu zapłaciłem za PT3, dostałem kod i mogę się tym z kimś podzielić za opłatą. Skoro ja go nie użyje na drugim kompie to po co ma się zmarnować? (tylko nie piszcie że mogę oddać za darmo). Może nie tyle "jezdzisz po mnie" co nie podoba mi się to, że ktoś kto gra on-line (nie wierze, że nie grasz sorry..) co wiadomo, że jest nielegalne, wyskakuej mi tu nagle z tekstem, że "odpłatne podzielenie się kodem" jest takie be/złe/niedobre. Wszyscy którzy grają łamią prawo, więc nie przyjmujmy, że łamanie w ten sposób jest ok a w inny nie jest. Jeżeli już chciałeś coś napisać w tym temacie to mogłeś się ograniczyć do punktu c) powyższego Twojego wpisu.

    Nie lubie jak mi ktoś śmieci w temacie i tyle. Nie po to założyłem jakiś temat, żeby ktoś mi wyskakiwał z bezsensownymi tekstami w stylu "prima aprillis[..]" i w których nie wiadomo o co tak naprawde chodzi. Ok zakończmy już tą rozmowę. Wycieczki osobiste jak Ty to nazwałeś napewno nie są w moim stylu