Strona 27 z 31 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 302
  1. #261
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    hahahahhahahahhaahahahahahhahahahahahahah

  2. #262
    BEZ OBRAZY COLO
    ...dla nie zorientowanych..w walce o MASTERSA pozostało Nas 11...Pan organizator w postaci COLA...oczywiście liczył się w tej walce...niestety na chwile obecną turnieju był 11...obliczył więc...kto z Nas COLO,BUSZMEN I JA musi zdobyć pkt by być w mastersie...zadałem mu pytanie...czy oby Laziale nie ma rezerwowych pkt które poprawia jego sytuacje...otrzymałem odpowiedz,że nie.....po odpadnięciu Sikorki a póżniej MENDEzZa..Colo oznajmił,że wszyscy jesteśmy w mastersie ,a wypadł z niego Laziale...na tą chwilę buszmen był 8 ja 9 Colo 10.więc Buszmen,na luzie się zallinował(chwilę wcześniej udało mu się podwoić)...i spokojny oglądał dalej tur...
    ..ja dla mnie to troszkę chyba nie w porzo...

  3. #263
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    totti bez obrazy ale kazdy ma swoj mozg i kazdy pilnuje swojego miejsca w grze... nie gram za duzo tej ligi ale jezeli ktos jest zainteresowany to wie ile punktow musi zdobyc... Za sezonow, ktore organizowałem jak ktos byl zainteresowany mastersem mial sam wlasne wyliczenia, do tej pory pamietam jak gruda z kartka kminil ile potrzebuje punktow, kto musi zostac kto odpasc etc... do tego kilka innych osob co chwila przezucajacyh sobie inna kartke z punktacja... organizator to tez tylko czlowiek i ma prawo sie pomylic, tym bardziej ze to nie jest jego obowiazek dokladnie wyliczac ile kto z Was musi zdobyc punktow podczas ostatniego turnieju...

    Taka moja opinia, grats totti za final

    No i gogo Laziale

  4. #264
    ...no tak ale on miał ta kartkę i wyliczył...bo sam się srał czy będzie w mastersie...gdyby nie wprowadził go w błąd...Buszmen by sobie czekał bo był w klasyfikacji nad Colem...no to chyba jednak troszku nie fer...a dla mnie nawet mega....

  5. #265
    ..tu nie o to chodzi kto będzie w finale,bo szczerze mam na to wyjebane....gra była cały czas mega fair...a rozumiem że mógł się pomylić ale jakie są tego konsekwencje....no i przypadkiem on jest w finale...

  6. #266
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Totti ok konsekwencje sa jakies sa, ale to nie jest jego obowiazek wyliczac ile Buszmen musi zdobyc punktow w ostatnim turnieju ligi, zgadza sie ?

    a jakby sie pomylil na swoja niekorzysc to co wtedy? zagralby zamiast buszmena czy by bylo wielke brechtanie na forum ? Bo ja wiem co by bylo, w tej opcji sam bym uczestniczyl, czyli sie troche nasmiewal z Mateusza... Kazdy pilnuje swojej dupy i kazdy powinien wiedziec ile potrzebuje punktow a jak nie wie to grac do konca a nie rzucac sobie allina bo wydaje mu sie ze jest jeden punkt lepszy ...

  7. #267
    ..masło,maślane....ja to wszystko widzę inaczej ponieważ, uczestniczyłem w rozgrywce i wiem jak co chwila Colo sprawdzał pkt i informował Nas jak sprawa wygląda....nie wierze,że zrobił to na umyśle....tylko jest mi przykro,że przez takie cuś gość wyleciał z mastersa(na dodatek rebayując się kilkakrotnie)i allinując się tylko dlatego,że był pewny że jest w MASTERSIE bo tak go poinformował organizator...ja na jego miejscu nie czółbym sie za fajnie...a Ty?

  8. #268
    ..po głębszej analizie stwierdzam,że Colo...nie jest gejem

  9. #269
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    tylko tak jak pisze , wg tego co policzylismy to ja musialem byc 7... gdyby pala nie odpadl w tym KK vs JJ to ja pewnie bylbym 7 zamiast 6 i to mnie by nie bylo,
    i naprawde przepraszam buszmen, ale tez kazdy z nas gapil sie w ta kartke co chwila i nie zauwazyl tego;/
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 07-04-2009 o 14:51

  10. #270
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Totti ze mna sie nei dogadasz w tym temacie, ja na miejscu buszmena bym sie nie znalazl bo ja bym wiedzial sam ile musze miec punktow i Colo moglby mi jedynie pod stolem pomajstrowac a nie jakies punkty mi liczyc...