Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 224
  1. #101
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    niech się inni wypowiedzą

    ja jestem za tym ustaleniem, jakie było, czyli odpuszczamy, ale jeżeli miałby się odbyć trudno nie będę protestował bo jest terminarz, którego powinno sie trzymać.


  2. #102
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    23
    no tez mi sie wydaje - juz odwolane wiec nie ma co naciskac - mam nadzieje ze jakos tam mi sie uda nastepne daty zaplanowac...

    na everescie powiadasz

    wejde moze cos mi sie jeszcze uda wykombinowac..

  3. #103
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    23
    dommus - pod jakim everestem?? .com.pl .com czy jak bo everest poker jest troche na googlu...

    zapisal bym sie tam bo niedziele tak czy inaczej jestem w polsce i mam wolna.

    kto jest organizatorem i gdzie sie to odbywa?? to online turniej?

    no to w niedziele nawet cashy nie bedzie??

    hm

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    no to powodzenia

    ja ostatnio pechowo odpadłem z tych eliminacji on line

    na flopie złapałem seta 2 a koleś złapał seta J ))) gdybym wygrał to rozdanie miałbym około 13-14 tys. przy drugim miejscu 4,5 tys... jak pech to pech

    grało około 900 osób

    ale tak do 100 osób szybciutko idzie, trzeba rozważnie grać

    na evereście denerwuje mnie to, że bardzo często na river "As" wchodzi, więc trzeba uważać

    3maj się i do zobaczenia przy stole

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    120
    A jak z pieniazkami na Betssonie? Bo w tym tygodniu jest pozniej niz w zeszlym...

  6. #106
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    227
    Ad Szaqal: Czekałem też na ludzi z małej ligi i już przesłałem wasze dane także lada dzień...

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    227
    Witam serdecznie.
    W najbliższy weekend będę w Gdańsku na USOP'ie w pracy także co do wszelkich pytań itp proszę dzwonić do Wąskiego...
    Dzudas

  8. #108
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    227
    Uwaga uwaga!!
    Aby rozegrać turniej, który miał się odbyć się ostatnią niedziele (29.03) przesuwamy Masters'a o tydzień (17.05), natomiast 10.05 odbędzie się ostatnia eliminacja!!
    Powodzenia
    Dzudas

  9. #109
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    144
    Proszę zapisać na 5.04.09

    Ps- w ten weekend dość sporo osób (w tym i z naszej niedzielnej ligi) pojedzie na USOP, więc może żeby było z kim grać umieścicie jakąś wzmiankę reklamową w postach Hattricka ligi small i re-bay (to tylko sugestia)

    Pozdrawiam

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    no Maras mnie też teraz nie będzie, bo wyjatkowo :P idę na Wisłę :