Strona 50 z 162 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #491
    mnie wyrzucalo z FTP kolo 15, i nie mam lacza tepsy.

  2. #492
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    cześć,
    ja też mam ostatnio problemy z FTP, a że wcześniej to się nie zdarzało i zbiegło się w czasie z instalacją nowego laptopa to już poświęciłem masę czasu na kombinacje ze sterownikami i konfiguracją WiFi . Ja mam tak że FTP jakby zawiesza się na chwilę i czasem zdąży wrócić przed upływem czasu na ruch, a czasem mnie sitoutuje. I jest to mega wkurzające. Gram na FTP tylko dlatego, że nie mogłem zdzierżyć takich właśnie problemów z sofem na ongame i ipoker i powoli ten argument zaczyna odpadać .
    Jakby ktoś miał info z FTP o co kaman to dajxcie znać w wątku.

    pozdr. kabo

  3. #493
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    9
    czesc kabo,
    jeżeli masz Vistę to ustaw sobie compatibility mode z XP sp2 we właściwościach pliku FullTiltPoker.exe

  4. #494
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Czy z FTP można już ściągać "tournament summaries" (tak jak ze Starsów), czy też nadal trzeba korzystać z programiku "Generate Full Tilt Summaries"?

    jdx

  5. #495
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Czy z FTP można już ściągać "tournament summaries" (tak jak ze Starsów), czy też nadal trzeba korzystać z programiku "Generate Full Tilt Summaries"?

    jdx
    automatycznie są zapisywane w folderze z hh.

  6. #496
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez TinMan Zobacz posta
    czesc kabo,
    jeżeli masz Vistę to ustaw sobie compatibility mode z XP sp2 we właściwościach pliku FullTiltPoker.exe
    mam XP SP3, visty na razię nie trawię

    pozdr. kabo

  7. #497
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    automatycznie są zapisywane w folderze z hh.
    A jak jest rozwiązany problem w przypadkach gdy odpadniesz przed zakończeniem turnieju, np. na 38 miejscu? A dodatkowo zamkniesz soft.

    Kiedyś grałem na Absolute i tam też zrobili summary automatycznie zapisywane w HH które było o tyle fajne, że podawało ilość R/A które wziął każdy z graczy. Jeśli odpadło się przed końcem, to można było jakoś dociągnąć resztę podsumowania (ale nie pamiętam już w jaki sposób ).

    jdx

  8. #498
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Kupilem sobie ostatnio PT3 zeby troche cashe pograc i mam problem z HUDem.
    Stolik zawsze "obraca" mi tak, ze jestem na dole ale statystyki rozmieszcza roznie. Nie moge sobie z tym poradzic.
    Co zrobic zeby statystyki byly przy odpowiednich graczach??

  9. #499
    przesuwasz trzymajac prawym przyciskiem... jak ulozysz tam gdzie chcesz, to na gorze na srodku masz taki kwadracik... klikasz go i dajesz Save Layout

  10. #500
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    To wiem
    Mimo to zle mi ustawia na kolejnych stolach.