Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 152324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 263

Wątek: Eurolotek vol.3

  1. #241
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Dzięki, rzeczywiscie koncówczka byla emocjonująca mam nadzieje ze na następną edycje zgłosi sie przynajmniej tyle osób co w tej

  2. #242
    Gratki MiikeEEe!

    Niezły wynik wczoraj zanotowałeś, brawo!

  3. #243
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ostateczne wyniki:
    http://spreadsheets.google.com/ccc?k...CAy2oDTexSD9MQ

    Klasyfikacja:
    1. MiiKeEEe - 48pkt
    2. Intelowiec - 45pkt
    3. frankyfurbo - 44pkt


    Gratulacje dla zwycięzców, jeżeli do końca dzisiejszego dnia nie będzie jakikolwiek protestów odnośnie wyników to proszę o podesłanie przez wyżej wymienionych zawodników danych do przelewu nagród. Sa to odpowiednio kwoty:
    1. 650zl
    2. 390zl
    3. 260zl

    Prosze rownież o wpisywanie uwag oraz czy macie ochote na nowa edycje eurolotka, czy podoba wam sie nowy system punktowania zaproponowany przez Intelowca, co myslicie o zwiekszeniu wpisowego etc.

    Dziekuje wszystkim za udział i sportową walke.
    Załączone pliki Załączone pliki

  4. #244
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Poslalem wiadomosc na priva. Chcialem tylko przypomniec, ze za 1 miejsce dodatkowo przewidziane bylo
    100$ od Jacka Danielsa

  5. #245
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Czekam na info odnosnie regul sezonie, mysle, ze bede nowym uczestnikiem ...

  6. #246
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ochota jest.

    Propozycje zmian :

    Wpisowe 150-200.
    aby wyeliminowac przypadkowość
    - 1x2 1pkt
    - bramki 2pkt (zamiast trzech)
    - bonusy 3,2,1 pkt dla trzech najlepszych w każdej kolejce. W zależeności od tego czy będzie równo to 3,3,3 lub 3,3,1 lub 3,2,2.
    - propozycje przynajmniej 2 dni wcześniej. Prywatnie miałem piątki zawalone i pod koniec typowałem na pałę
    - minimum 6 meczów na kolejkę

  7. #247
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Mam pytanie : w jaki sposob sa dobierane mecze do typowania na dana kolejke ?

  8. #248
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Mi szczerze odpowiada stary system bez zmian, a jezeli juz to proponowałbym to co INTELOWIEC tyle ze bez dwudrogowych typów czyli bardzo uproszczone

    1x2 1pkt za poprawny typ
    i zakładając ze bedzie np 5 meczów do typowania, to dodatkowe 3pkt za poprawne wytypowanie wszystkich meczów lub 3 pkt dla najlepszego w danej kolejce niezależnie ile meczów udało mu sie trafic ja osobiscie wolałbym 3 pkt za wszystkie trafione

    chociaz jak widac na moim przykładzie stary system daje mozliwosc odrobienia sporej ilosci pkt w jednej kolejce co jest bardziej emocjonujące :P
    Ostatnio edytowane przez MiiKeEEe ; 31-03-2009 o 13:50

  9. #249
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dostalem kase za konkurs. Dziekuje Richardowi za prowadzenie zabawy i zglaszam ochote na udzial w kolejnym Eurolotku. Moje zasady:

    1. W kazdej kolejce rowna ilosc spotkan do typowania. Mecze wyznacza prowadzacy zabawe i daje do wiadomosci minimum DWA DNI przed typowaniem-czyli w czwartek lub poniedzialek, jesli typujemy tez cos na srode.

    2. Za kazdy dwudrogowo trafiony mecz 1 punkt, za kazdy jednodrogowo trafiony mecz 2 punkty.

    3. Kwestia do dogadania, jesli chodzi o punkty dodatkowe. Moze byc tak, ze za 6 prawidlowo wytypowanych spotkan dodatkowe dwa punkty; moze byc tak, ze dla najlepszych w danej kolejce bonus 3, 2 i 1 (ciekawy pomysl). Moze byc rowniez tak, ze kazdy ma prawo obrac jeden mecz jako pewniaka i wowczas jest on podwojnie punktowany. Tak jest w ligach typerow, w ktorych regularnie gram.

    UWAGI:

    1. Wyeliminowanie czynnika czysto przypadkowego, jakim jest przewidywanie dokladnych wynikow. To nie swiadczy o umiejetnosciach, tylko o tym, kto ma szczescie na loterii.

    2. Wpisowe bardziej motywujace-proponuje 100$ i zeby ustalic w jednej walucie i na przyklad wplaty na PS, zeby uniknac rozbieznosci.

    3. MOGE POPROWADZIC KONKURS, jesli macie do mnie zaufanie i Richard chcialby odpoczac
    Aczkolwiek nie pale sie do tego-tylko w razie co, to dalem propozycje.

    PZDR
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 31-03-2009 o 18:03

  10. #250
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Zagram w nowej edycji, na sucho wpisowe wieksze, jezeli kazdy moze sobie pozwolic potem podeśle zasady takich jakich uzywamy na pewnej stronie