Strona 32 z 68 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #311
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Imo, cooler. Barry nie zrzuca J9 na flopie a zakladajac sprawdzenie raczej nie zrzuci dwoch par, chyba, ze durr go wyblefuje (w co akurat w tym przypadku watpie).
    Tak czy siak, durrr by przegral. Tylko jakby barry zrobil call to juz durrr nie bylby taki wielki w oczach innych i rozdanie przeszloby bez echa. Cooler.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 25-03-2009 o 02:45

  2. #312
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Imo, cooler. Barry nie zrzuca J9 na flopie a zakladajac sprawdzenie raczej nie zrzuci dwoch par, chyba, ze durr go wyblefuje (w co akurat w tym przypadku watpie).
    Tak czy siak, durrr by przegral. Tylko jakby barry zrobil call to juz durrr nie bylby taki wielki w oczach innych i rozdanie przeszloby bez echa. Cooler.
    jaki cooler, co ty belkoczesz chlopcze?

    edit : dodany quote
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 25-03-2009 o 06:57

  3. #313
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Caly swiat pokerowy nazwal go idiota, debilem i przypial mu latke mega luznego wariata, a w gruncie rzeczy zagranie bylo dokladnie przemyslane i przynioslo niesamowite efekty.

    pozdrawiam
    Nie wiem czy ja jestem tylko odczepiencem ,
    ale mi te wszystkie HSP przypominają Wrestling.

    Ludzie na całym swiecie dostają spazmów na walkach,
    najlepsi sa mega idolami ludzkosci, tylko jedno male ale .....
    scenariusza ułozony dużo wczesniej...

    Nie twierdze, ze tak tutaj jest,
    a nawet powiedziałbym, że tutaj tak duża ingerencja nie wystepuje,
    nie zdziwiłbym się jednak, gdybym się dowiedział,
    że pare ciekawszych rozdań zostało przemyslanych wczesniej.

    Ktoś powie - pokerstars to idiot,
    ale zatanówcie się -
    jesteście HIGH PRO , grywacie w grach z mega buinami,
    i nagle decydujecie się ujawnić wszystkim swoim przeciwnikom,
    swój warsztat.

    Zeby zblinasować straty z tego tytułu,
    musicie dostać albo sowite wynagrodzenie od stacji,
    albo zmienić dość mocno styl

    pzdr
    P.S.
    A i te wszystkie analizy rozdań , przypominają mi
    analizę wierszy w szkole pod tytułem "Co autor miał na myśli...

  4. #314
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    he he,pokerstars wiele niesamowicie smiesznych rzeczy napisales na tym forum,ale to bije wszystko )))))))))

    kto ujawnia tam jaki warsztat? lol

    no ale dzieki

  5. #315
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    jaki cooler, co ty belkoczesz chlopcze?

    edit : dodany quote
    wikipedia: Cooler, a hand played from a cold deck in poker, but can also be used when a player with a very strong hand loses to one with an even stronger hand.

    W tym przypadku asy przegraly z dwoma parami. Biorac pod uwage durra i jego styl asy to sa nutsy/top range (dlatego tez Barry zagral jak zagral i sie nadzial)
    W jakikolwiek sposob barry by nie zagral to durrr przegrywa duzy pot, dla mnie to jest wiec cooler, bo innego zakonczenia nie moglo byc. OK, kazdy ma swoj sposob rozumienia tego slowa, wiec ja mowie czym jest dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 25-03-2009 o 08:15

  6. #316
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta

    kto ujawnia tam jaki warsztat?
    Wiem, wiem dla ciebie jezeli warsztat to tylko samochodowy

  7. #317
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    wikipedia: Cooler, a hand played from a cold deck in poker, but can also be used when a player with a very strong hand loses to one with an even stronger hand.

    W tym przypadku asy przegraly z dwoma parami. Biorac pod uwage durra i jego styl asy to sa nutsy/top range (dlatego tez Barry zagral jak zagral i sie nadzial)
    W jakikolwiek sposob barry by nie zagral to durrr przegrywa duzy pot, dla mnie to jest wiec cooler, bo innego zakonczenia nie moglo byc. OK, kazdy ma swoj sposob rozumienia tego slowa, wiec ja mowie czym jest dla mnie.
    Nie no błagam, tu nawet przy wielkim naciąganiu nie można nawet wspomnieć, że to był cooler. Cooler to set vs set na dry flop, ewentualnie top full vs kareta. Overpara vs TPWK (top pair weak kicker) to ma być cold deck albo very strong hand vs even stronger hand? W takim razie co kilkanaście rozdań jest cooler i co kilkanaście rozdań powinny się w takim razie sypać all-iny.
    Po drugie jak możesz pisać, że to były asy vs two pair? Liczy się moment gdy poszli all-in i tyle.
    Nie zgodzę się też, że jak by barry nie zagral to durrr przegrywa duzy pot. Barry powinien zrobić insta fold pre-flop, a jeżeli obstawiał durra na bluff to mógł ewentualnie zrobić 5-th bet i easy fold do all-ina.
    Ogólnie dla mnie Barry zagrał całe rozdanie fatalnie, poszedł all-ina z marginalną ręką w 4-betowanej puli, miał fuksa, i potem jeszcze kretyńsko tłumaczył się, że math is idiotic. Żenada.

  8. #318
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Biorac pod uwage durra i jego styl asy to sa nutsy/top range (dlatego tez Barry zagral jak zagral i sie nadzial)
    Jeszcze odniosę się do tego fragmentu - oglądnij sobie od początku sezon 5 i zobacz jakie karty durr pokazywał gdy był showdown. Durr nie jest aggro-donkiem i tłumaczenie zagranie barrego stylem durra to moim zdaniem nieporozumienie.

  9. #319
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Nie no błagam, tu nawet przy wielkim naciąganiu nie można nawet wspomnieć, że to był cooler. Cooler to set vs set na dry flop, ewentualnie top full vs kareta. Overpara vs TPWK (top pair weak kicker) to ma być cold deck albo very strong hand vs even stronger hand? W takim razie co kilkanaście rozdań jest cooler i co kilkanaście rozdań powinny się w takim razie sypać all-iny.
    Po drugie jak możesz pisać, że to były asy vs two pair? Liczy się moment gdy poszli all-in i tyle.
    Nie zgodzę się też, że jak by barry nie zagral to durrr przegrywa duzy pot. Barry powinien zrobić insta fold pre-flop, a jeżeli obstawiał durra na bluff to mógł ewentualnie zrobić 5-th bet i easy fold do all-ina.
    Ogólnie dla mnie Barry zagrał całe rozdanie fatalnie, poszedł all-ina z marginalną ręką w 4-betowanej puli, miał fuksa, i potem jeszcze kretyńsko tłumaczył się, że math is idiotic. Żenada.

    imho, jak sie jest nitem to wiadomo, ze dla kogos cooler to kareta vs str8 flush co najmniej. Co do stratgii to sie nie bede klocil, kazdy ma swoja. Jak robisz 5bet, ktory IMHO nic nie daje, bo moze myslisz, ze durrr przebije 5bet???? (wyprowadze Cie z bledu, bo jest to watpliwe) to Twoja sprawa.
    (czytaj: nie stosuje twojej teorii sprawdzania "na czym stoje" 5betem - ale nie wciskam Ci tez swoich racji tak jak Ty)...

    Co do foldu preflop to jedyne z czym sie zgadzam, ale mowa a o grze postflop i chodzilo mi o to jakkolwiek barry by nie zagral na flopie, nie doprecyzowalem.

    No i wreszcie, czy ja napisalem, ze durrr jest aggro-donkiem? Napisalem to co wszyscy prosi tam mowili (ze durrr gra agresywnie czyli z szerokim zakresem rak) i moze chociaz ich nie obalisz, jezeli juz mnie caly czas atakujesz. No i jeszcze pokaz mi miejsce gdzie napisalem, ze to byly asy vs two pair. to bylo TP vs zakres rak durrra jak juz chcesz zebym sie okreslil.

    wg. pokerstove top 9,8% rak z ktorymi durrr moze 4betowac preflop (88+, wysokie broadwaye unsuited i wszystkie suited) przy takim flopie i rece barrego to jest coinflip.

    PS. Na tym forum to chyba sa sami prosi, ktorzy sie uwazaja za nie wiadomo kogo, kazdy lepszy od drugiego i wie jak kazde zagranie powinno sie zagrac i znajacego prawde ostateczna a pozniej bluzgajacego opinie innych bez zadnej konstruktywnej wypowiedzi tylko poprzez pryzmat swojego genialnego "widzi mi sie".
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 25-03-2009 o 11:19

  10. #320
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    1. Barry jest nitem i durr nigdy nie przebije jego 5-bet z czymś gorszym niż AA,KK.
    2. Według Ciebie Barry jakby nie zagrał to musiało się skończyć all-inami, czyli rozumiem że fold w 4-betowanej puli z TPWK z możliwymi trzema overparami nie wchodzi w rachubę?
    3. Podałeś definicję coolera po czym napisałeś: "W tym przypadku asy przegraly z dwoma parami"
    4. Robienie się pot-commited w tej sytuacji tylko dlatego że ktoś gra szeroki zakres rąk jest według Ciebie dobrym zagraniem? Jak durr zagrał all-in wiedząc że barry jest pot-commited to chyba jasne jak słońce że barry jest zawsze z tyłu?
    5. A nie od tego jest to forum, żeby wygłaszać swoje opinie i żeby inni mogli je skomentować? W który miejscu zaatakowałem bezpośrednio Ciebie, a nie Twoje opinie? W którym miejscu bluzgałem i w którym miejscu nie podałem konstruktywnej krytyki?
    Ostatnio edytowane przez andzic ; 25-03-2009 o 14:14