Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wpis do działu gorzkie żale. Zagrałeś dopiero 74 turnieje na pokerstars, ROI minus 42% na średniej stawce 4$..... Jak dostaniesz takich bad beatów jak ten setkę(!!) dziennie to witaj w klubie SNG

  2. #12
    to nie bad beat

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Tak jak napisał Rado, takich rozdań grając dużo s&g będziesz miał 100 dziennie. W związku z tym masz dwa rozsądne wyjścia, przyzwyczaić się lub skończyć z graniem s&g.

    Sting

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a ja proponuje allinowanie siez gordzymi rekoma wystarcze byle as wtedy wygrywa sie duzo wiecej rozdan i jest satysfakcja z robienia suckotow

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Dobrych rąk nigdy nie warto zrzucać Szkopuł jedynie w tym, że "dobra ręka" to pojęcie względne...

  6. #16
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Dobrych rąk nigdy nie warto zrzucać Szkopuł jedynie w tym, że "dobra ręka" to pojęcie względne...
    Trias to żeś walnął. IMO lepszychrąk nie warto zrzucać, ato już nie jest względne pojęcie

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez viki1234 Zobacz posta
    ...a gdybym tu wstawil screenshoty z wszystkich moich turniejowych all inow pre floop to bys zapewne nie uwierzyl.
    Gdyby Doli wstawił wszystkie screenshoty z wszystkich jego turniejowych all inow pre floop, które przegrał, to by mu miejsca na serwerze zabrakłoe

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    25
    Hmmm generalnie w pozniej fazie turniejow wielostolowych jak i jednostolowych na malych stawkach , jest tylko opcja AI-FOLD , masz cos dobrego to betujesz i czekasz na all ina.Ogolnie praktycznie kazdy pocket jest dobry na all ina , jak to pokazal kiedys Doyle Brunson ktory callowal all ina Patricka Antoniusa z 33 i wygral , Antonius mial A2 wiec potencjalnie mial 1 żywa. I btak wszystko to Coin Flip. Ja troche juz gram i wiem ze nic nie jest mnie w stanie zdziwic, np AI z Q4, T5.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PiotrP Zobacz posta
    Hmmm generalnie w pozniej fazie turniejow wielostolowych jak i jednostolowych na malych stawkach , jest tylko opcja AI-FOLD , masz cos dobrego to betujesz i czekasz na all ina.
    Skoro AI-FOLD, to chyba sam grasz all-in, a nie "betujesz i czekasz na all ina", nie?

    Poczytajcie sobie o ICM. To już wszystko zostało wymyślone, nie trzeba tego wymyślać ponownie.

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Wpis do działu gorzkie żale. Zagrałeś dopiero 74 turnieje na pokerstars, ROI minus 42% na średniej stawce 4$..... Jak dostaniesz takich bad beatów jak ten setkę(!!) dziennie to witaj w klubie SNG


    Zagrałem 484 turnieje ROI mam 5% srednia stawka 9$ w woli sprostowania - nie sugeruj sie nickiem na forum :P
    Ostatnio edytowane przez viki1234 ; 25-03-2009 o 13:50