Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Nie może, ponieważ nie istnieją ludzie którzy wygrywają w ruletkę w long termie. Co więcej, w sam raz w przypadku ruletki można matematycznie w banalny sposób dowieść, że takie wygrywanie jest niemożliwe.

    jdx
    ok jdx, jestes tak matematycznie dokladny,ze nie ma sensu dyskusji

    sebkrol,karasowi binion ,tak zmienil "reguly gry" ze ten mial minimalne szanse do wygrania

    josek a ten ktory 78x wygral,a 21xprzegral?

    anatom ,niestety to jest prawda..nie rozumiem twoich zdziwien...

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Czyli jak postawię u bukmachera 100 zł na faworyta na którego kurs wynosi np. 1.07 i trafię to wygram 107 zł. Ale, że muszę wspomóc budżet to za kupon zapłacę 110 zł i pomimo wygranej jestem 3 zł w plecy. Prawdziwi geniusze tworzą te ustawy.

  3. #33
    Prawie tak, jednak o ile wiem jest to liczone:
    100x1.07x0.9=96,3

    Czyli 3,7PLN straty.

    Czyli minmalny kurs na single dający zysk to 1.12

  4. #34
    W naziemnych bukach już się płaci 10% za zakłady sportowe i drugie 10% jak wygrana przekracza 2300zl, więc jakby dołożyli jeszcze jedno 10% to zamiast wzrostu wpływów będzie spadek bo duża liczba z tych osób co jeszcze tam grają zrezygnuje z gry na rzecz buków internetowych.

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A to w ogóle u jakichkolwiek buków ktoś jeszcze gra?

    jdx

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Moze jestem staroswiecki ale lubie pojsc sobie do buka na osiedlu, pogadac ze znajomymi o sporcie, pozastanawiac sie co obstawic, potem wykreslic kuponik i dostac go wydrukowany zeby sobie potem w pubie przy piwku posprawdzac co weszlo

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    gor,pozniej albo wczesniej prawie(poza azjatyckimi,te jednak sa"brudne") kazdy internetowy buk naprawde wygrywajacego limituje lub skresla z listy.a granie na "kogos" tez optymalna forma inwestowania nie jest.

    jdx,jasne miliony ludzi

    jarecky ja tez.tylko w polsce z wyplatami czasem klopoty sie zdarzaja

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    to jako ciekawostke moge powiedziec, ze angielski Ladbrokes ma np swoje biura na stadionach ( na villi i wolverhampton do tej pory bylem ). Nie brakuje tez punktow na ulicy, tyle ze jak to moj kolega w uk pilka nozna jest jak religia... Do tego wciaz duzo chetniej wydaje sie tu pieniadze na hazard. Od miejsca zamieszkania w obrebie 3-4 kilometrow mam 4 casyna... W ktorych nie brakuje graczy.