Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie ma tu wiele do analizy, więc 2 rozdania zamieszczę w tym samym wątku:

    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 65289
    Przeciwnicy nieznani.
    Tutaj, jak rozumiem, all in na flopie? Czy może lepiej przeczekać i zobaczyć co zrobią na turnie? Z oczywistych względów w Omaha mam opory przed stackowaniem się z jedną parą i dlatego nie mając pomysłu jak to rozegrać, zrobiłem to taki debilnie...
    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 65315
    Beg4Deal to dość agresywny donk, pozostali nieznani. Dotychczas pre flop nie było takich akcji.
    Sprawdzamy 3beta (a może sami 4betujemy?) czy robimy open fold? A wobec tego jak rozwinęła się akcja, czy poprawnym zagraniem jest tu all in?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    pierwsza partia
    ja tutaj cbetuje ,bo flop wydaje się przyjazny.Jak ktoś trafił to zawsze mamy te 4 outy,ale nie ma open flusha a trafienie Q4,Q5,45 wydaje sie mało prawdopodobne, podobnie jak call z QQ,44 czy 55.
    Oczywiście callujemy w reraise bo już będziemy mieli niezłe odsy, a ktoś może tu grać jakiegoś open str8 z parą itd.
    druga
    ja tutaj zawsze dam call w 3beta szczególnie że pierwszy agresor tylko dołozył i szansa na rozwój tej akcji na pre flopie jest minimalna,4beta robię tu bardzo rzadko i tylko jak gram z agrosem który podobnie do mnie jest głęboko deep,a już w takim multipocie zawsze wole sobie zobaczyć flopa i tam podejmować decyzje.
    Zauważ ze masz prawie 3bi,gość który gra tutaj 3beta również,a ty na pre flopie musisz dołożyć pół bi(nawet 37bb bo 10 juz włożyłeś) do pota już wynoszącego 2bi.I masz zajebiste impled odsy,bo większość graczy na tych stawkach zakładam ze nie złoży już tutaj Asów

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    1. Bardzo dobry flop na cb. Betpot i lecimy. Obydwaj sie zloza. Linia u przeciwnikow na tych stawkach, check/call flop, check/call turn, to z reguly drawy.

    2. W drugim daje call i spokojnie patrze na flopa. Na tych stawkach 3 bet preflop to tak 90-100% asy.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    W drugim rozdaniu, szczerze mówiąc, nie zauważyłem nawet, że jesteśmy deep. A czy gdybyśmy mieli po 1BI opłacałoby się stackować PF?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Pierwsze c-bet (AI) flop, as played fold river.

    W drugim call pf marginalny, KQJT to słaba ręka do łamania asów, ale przy takich stackach jest ok. Fold też w porządku.

    pzdr

  6. #6
    2. Beg4Deal to ja, aczkolwiek z tymi asami izolowałem by nie grać ich w multipocie, bo są do zrzucenia na prawie każdym flopie, mam dead many, nie mam pozycji i chcę grac albo dużą pulę, albo nawet zagrać za tego bi pf. Kojarzyłem Ciebie trias trochę z forum i nie wierzyłem że będziesz callował z marginalną ręką, bo raczej grindujesz. W headsupie jednak z deep graczem call byłby dobry. A i ja gram raczej dla rozrywki w necie jak i live, ale nawet z przyjemnością wysłucham komentarzy do mojej gry.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Heh, no to sorry za tego "agresywnego donka" , nie pamiętam czemu, ale akurat takie wrażenie zrobiła na mnie twoja gra. Ale ja sam jestem leszczem, zwłaszcza w Omahę, więc moją opinią się nie przejmuj