Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 225

Wątek: Gry na PS3

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Aaaaa, rozumiem teraz

    Standardowo nie ma, ale ma być jakiś patch
    Co-op dla 4 graczy w Killzone 2 - GRRR.pl - blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Teraz szukam jakiegoś fajnego golfa na PS3. Może ktoś coś poleci?

    Sting

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Tiger Woods PGA Tour 9, choc niedlugo powinna byc 10 , demko do sciagniecia z PS Store. Gram w 9 na Wii i jest przednia zabawa na ps3 gralem w demko 10 i tez spoko jednak machanie wii lotem o wiele przyjemniejsze niz sterowanie padem

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Grał ktoś w Army of Two? Na dniach planuję zakup PS3 no i na pierwszy ogień pójdzie Guitar Hero Metallica + myślę o jakimś shooterze, do tego Army Of Two ciągnie mnie bo ponoć fajnie w to się gra we dwójkę, chociaż nie widziałem tego w akcji (tylko gameplaye na necie).

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Zanim mialem ps3 mialem xboxa i nie bardzo mi sie podobalo
    Fajne jest Killzone 2 i ostatnio kupilem resistance 2 tez nie jest glupie

  6. #16
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Army of two jest świetne

  7. #17
    Niedawno zakonczylem Infamous'a. Niezla gierka i do przejscia dwa razy, jako, ze mozna w niej wybrac dwie sciezki rozwoju.

    Star Wars: Force Unleashed bardzo mnie rozczarowal. Ladne walki, ale gra robi sie strasznie monotomna po dwoch planetach.

    Killzone 2 - komentowac nie trzeba. Gra naprawde niezla.

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Mnie Star Wars rozczarował już po demie, jedi academy było chyba ciekawsze jeśli chodzi o walkę mieczem.

    Z gierek mogę polecić UFC i Wolverina.

  9. #19
    A i jeszcze Ojciec Chrzestny 2. Gierka ciekawa, ma troche lepsze rozwiazania niz pierwsza czesc, ale niestety, przeszedlem ja w jakies 7h gry i mocno sie z tego powodu rozczarowalem.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    a grał ktoś z Was w Prototype albo nowego Residenta? UFC mam demo i mi się podoba, warto brać pełną wersję?