Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    23 miejsce. Stół G.
    Na początku masakra... kto siedział na G ten wie. Mieliśmy na stole dziewczynę która miała chyba 100% vpip. Nie dało się z nią rozgrywać takich rąk jak średnie pary.
    Jak trafia monstery to w ogóle ich nie value betowała
    Taka akcja, na na UTG JJ. Blindy chyba 50/100. Wiem co się święci, więc bet 1000. Wszyscy fold, dziewczyna na BB call. Flop Kxx ona czeka. No to ja już chcę zgarnąć walę za 1000. Ona call. Turn K. Czekamy, river X, czekamy... Ona pokazuje K2...
    Zostało mi z 5k stacka początkowego jakieś 3k.

    Pozdrawiam wszystkich z którymi grałem
    Było spoko.
    Pozdrawiam stolik G
    Dzięki za miłą grę

  2. #82
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Skoro vpip 100 to po co overbetować pf i potem dawać sobie ciężkie decyzje przy sporej puli ??:P

  3. #83
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jakoś trzeba było rozgrywać premium. Blindy zmieniały się bardzo szybko i żeby pozostać w grze trzeba było się nabudować w ciągu pierwszych dwóch godzin...

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Na taki everbet na pf to ja bym Ci nawet TT zrzucił :P Akurat Ciebie znam trochę ale mimo wszystko w takim turnieju wg. mnie trzeba ryzykować i wpuścić w pulę trochę więcej zawodników bo taki be sprawdzi albo fish albo lepsza ręka albo conajwyżej coinflip z jakimś zagubionym AK..

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Na taki everbet na pf to ja bym Ci nawet TT zrzucił :P Akurat Ciebie znam trochę
    Już się tak nie muruję

  6. #86
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ale śmierdzi z kilometra :P Jednak nie jadę do kraka...Obowiązki i do tego uczelnia... :/