Strona 65 z 77 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #641
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Gdyby takie poziomy sie utrzymaly juz na dlugo to by nie bylo zle! Nie zapominajmy jak dolar byl po 2 zlote, makabra

  2. #642
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Hahahahaha, dajcie spokój z tą "realną wartością" bo mi się zajady robią ze śmiechu

    Teraz niby 3,3 dziiiiiwne, w sierpniu realna wartość to było 2,0, w październiku 2,5 a teraz 3,3? Czyli "realna wartość" stale się zmienia, tyle że nigdy nie jest tożsama z kursem rzeczywistym?

    Nie słuchajcie "analityków", bo jak ktoś tu wcześniej słusznie zauważył, dzielą się oni na dwie grupy: cwaniaków, czyli tych, którzy kumają rynek walutowy i z oczywistych względów piszą w swoich "ekspertyzach" wsyzstko na odwrót, i idiotów, którzy kopiują to co piszą cwaniacy

  3. #643
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Czyli Rostowski jest cwaniak, czy idiota?

    Pozatym jest różnica między wartością walut odzwierciedlającą takie czynniki jak aktualny stosunek USD/EUR, popyt na GPW kapitalu zagranicznego, inwestycje tegoż kapitalu w gospodarce, jej kondycji, a wartością będącą efektem spekulacji przez fundusze na płytkich rynkach forex.

    Oczywiście ta fundamentalna wartość, jak zauważyłeś zmienia się w czasie w zależności od wielu, m. in. wymienionych wyżej, czynników. Ale nie świadczy to o tym, że nie można w jakimś tam chociaż szerokim przedziale jej oszacować.

    Oczywiście mogę się mylić, w takim wypadku proszę o rzeczowe sprostowanie mojej wypowiedzi

    peace!
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 18-03-2009 o 11:28

  4. #644
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez Piter_1988 Zobacz posta
    Co do analiz to bym się tym nie sugerował. Byłem ostatnio na spotkaniu z jednym z guru inwestycji w Polsce. Powiedział tam coś bardzo ciekawego. Zawsze gdy pojawia się najwięcej analiz że będzie rosło, jesteś atakowany tą informacją z każdych źródeł. To znak, że trzeba sprzedawać bo zaraz spadnie... Nie wiem na ile można to traktować poważnie, ale ponoć sprawdzone na danych historycznych
    przeciez nie chodzi mi o jakas wyrocznie, tylko analizy podparte jakas znajomoscia rynkow finansow i wiedza o czynnikach wplywu na rynek.

  5. #645
    Cytat Zamieszczone przez monthy Zobacz posta
    Czyli Rostowski jest cwaniak, czy idiota?
    To, że jest się ministrem w rządzie PO chyba o czymś świadczy... Proste, że cwaniak A szkoda bo zna się na rzeczy...

  6. #646
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ale strasznie dzis leci....masakra;/

  7. #647
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    no masakra w godzine teraz 10gr polecial, polecialem do bankomatu a tam bad beat, nie chce wyplacic wiecej niz 2k i drugi bad beat wydalo w 50tkach

  8. #648
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    A wlasnie mialem wyplacic wieksza kwote. Ja to mam pecha do tego dolara Jak stal ladnie to downswing stulecia

  9. #649
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    jak masz upswing, to po co się przejmujesz kursami?

  10. #650
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    omg $ w dol chyba pojdzie w ciagu tygodnia ponizej 3zl ? dajcie jakies cynk czy wyplacac po 3,3 ?
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 19-03-2009 o 13:33