Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83
  1. #51
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jutro gramy?

  2. #52
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    10
    a organizujesz cos?

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Wpadnijcie do garage na turniej a potem pewnie ok. 19 zacznie się cash...

  4. #54
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mi się nie opłaca wpadać na ostatni turniej EPG i tak do mastersa się nie dostanę
    A jakie cashe gracie ostatnio po EPG? 1zł/1zł ?
    Nie jestem szczególnym fanem tych stawek, wolałbym nl50 :P

  5. #55
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    jak to w ogóle wygląda z tym garagem, ja jestem z Gliwic, ale ostatnio jak byłem na piwku z dziewczyna w garage to widziałem jak chłopaki grali w tej sali bilardowej, trzeba sie jakoś zapisywać wcześniej gdzieś czy wystarczy przyjść i się przywitać ?:P

  6. #56
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez PogardA Zobacz posta
    jak to w ogóle wygląda z tym garagem, ja jestem z Gliwic, ale ostatnio jak byłem na piwku z dziewczyna w garage to widziałem jak chłopaki grali w tej sali bilardowej, trzeba sie jakoś zapisywać wcześniej gdzieś czy wystarczy przyjść i się przywitać ?:P

    LIGA TEXAS HOLD'EM
    równolegle odbywa się cash, kiedyś było to nl50 nie wiem jaki teraz grają cash... ja nie mam bankrolla na 1/1 niestety

  7. #57
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    LIGA TEXAS HOLD'EM
    równolegle odbywa się cash, kiedyś było to nl50 nie wiem jaki teraz grają cash... ja nie mam bankrolla na 1/1 niestety
    W środę pół pół lub 0,5/1 grywamy na ae w katowicach. W garage zazwyczaj w srodę 1/1 lub 1/2.

  8. #58
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Witam,
    W środę, 18 marca o godz.16.30 w klubie "Garage" w Katowicach przy ul Dąbrówki 10 odbędzie się zebranie założycielskie Śląskiego Oddziału Polskiej Federacji Pokera Sportowego. W programie przedstawienie statutu, powołanie oddziału i wybór władz oddziału. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych działalnością i przynależnością do Federacji o przybycie. W szczególności zapraszam wszystkich organizatorów lig i turniejów na terenie województwa śląskiego.
    Pozdrawiam
    Erklos

  9. #59
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Chciałbym poinformować, że na chwile obecną trwają pewne próby rozmów w sprawie organizacji lokalu na pierwszą gliwicką ligę pokerową. Nie chcę zapeszać ale może się uda załatwić całkiem przyjemny lokal, niestety nie w samych Gliwicach lecz w miejscowości zaraz obok. Niestety konieczność dojazdu samochodem. Gdy coś się zacznie rodzić rozpoczniemy z Hammettem debatę na temat wpisowego.
    Ponieważ lokal jest atrakcyjny, na miejscu basenik, siłownia, dobra kuchnia i co najważniejsze spokój to raczej nie skłaniałbym się ku wpisowemu na poziomie 20-30 pln.
    Tak orientacyjnie jeżeli byliby chętni na okolice wpisowego w granicach 100 pln to dawajcie znać. Rozważany dzień na ligę to wtorek.

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    Gdzie dokladnie mialyby sie te turnieje odbywac?- musze sobie przekalkulowac dlugosc trasy ode mnie...
    pzdr