Strona 14 z 38 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 371
  1. #131
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    13 miejsce, 1,70$

  2. #132
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    WSZYSCY KTÓRZY ZAJMĄ MIEJSCE ITM PROSZĘ O WPISANIE SIĘ W TYM TEMACIE ZARAZ PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU !

  3. #133
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    anoxic, ładna gra Szkoda że tyle badbetów było bo myślałem że sie spotkamy na FT Szykuj się od jutra zaczynam cię gonić dzisiaj dam wam handicap

  4. #134
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja dzisiaj także nie zagram, tzn włączę sobie push/fold, bo mam na jutro pracę do zrobienia.

    Przypominam, że do dzisiaj do godziny 24 można się jeszcze dopisać do naszej ligi. Czekamy na potwierdzenie wpłaty jeszcze jednego gracza (ranalf).
    Rayo76, jeśli to czytasz, zapisałbyś się leniu

    A wczoraj wszystkim trzem nam szło jako tako aż do ITM (najlepiej Teraportowi), później każdy z nas dostał bad beata, mi się jakoś cudem udało odbudować i ogólnie nie było źle.

    Ostatecznie będąc 12/13 zagrałem allin z AQo i zostałem sprawdzony przez 99 big stacka i papa.


  5. #135
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    12
    Mnie tu tez wczoraj anoxic skierowal szkoda ze sie nie zapisalem 19 miejsce wczoraj...niestety bede mogl grac jeden turniej w tygodniu wiec nie mam co startowac ale inicjatywa super pozdrawiam i zycze powodzenia

  6. #136
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Grucha no to moze w nastepnej edycji sie uda (o ile taka powstanie)

    Anoxic ale jak gośc dostał ten runner runner strit to przy turnie już wiedziałem że lece i ze dostanie jednego z 3 outów Jakoś mnie to nie zdziwilo i odrazu sobie na turnie napisalem "sick" bo poprostu wioedzialem ze spadnie 9 Szkoda anoxic że tak sie potoczyło bo liczyłem że spotkamy się na stole wkońcu bo robiło sie coraz mniej ludzi ale niestety nie dotrwałem, może jutro się uda (a moze dzisiaj ale pewnie bede mogl grac tak od 21:00-21:30 wiec raczej sie wyblinduje zanim przyjde ).

  7. #137
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    40
    Namówiłem na udział dwóch moich kolegów

    Prawdopodobnie dziś wieczorem przekażę w ich imieniu wpisowe do INTELOWCA.

  8. #138
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    A czy można by się tak wstępnie zapisać na późniejszy termin?
    Bo chodzi mi o to ze aktualnie nie mam kasy na starsach, a wpłacić będe mógl jakoś pod koniec tygodnia tego. I czy mógłbym się zapisać do tej ligi, ale moje pozycje liczyłyby się dopiero od momentu w którym prześle pieniądze do Intelowca? Bardzo bym prosił o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :]

  9. #139
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Spoko.
    Dziś po prostu zamykamy zapisy.

  10. #140
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1
    Chciałbym dołączyć.
    login: Mrozeq
    3$ właśnie przekazałem Intelowcowi.