Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 61415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 177
  1. #151
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Po pierwsze ruch jest spory bo nie tak calkiem dawno gralismy i byly jakies imprezy,halas i tlok. Po drugie czesto piwnica(czasami caly art) jest zarezerwowana na jakies imprezy urodzinowe etc.

  2. #152
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    nie ma szans zeby artur sie zgodzil zebysmy mu dol zajmowali w sobotni wieczor... sami wiecie jak to wyglada... "CO ROBIIIISSZZZZ?!?!!?.... CHECK?!?!!? GLOSNIEJ.. NIE SLYYYYSZEEEE..."

  3. #153
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    tiia to fakt. muszę szczerze powiedzieć, że niedziele od tego weekendu mi zupełnie nie odpowiadają, klęcze we wszystkie kolejne..., a na głowie mam beret*. zaproponuje czwartek, Ci co są w czwartki i w niedziele nie będą robić kole pióra, a tym co niedziela nie pasuje powinni się ucieszyć. start 18, bez opóźnień, powinniśmy się wyrobić. ja na 100ke w kilka minut, się ma talent.

    *mały konkurs: jaki beret nosi roman w niedzielę? odp proszę przysył na:
    mlodzi@radiomaryja.pl,
    bądz:
    Radio Maryja
    ul. Żwirki i Wigury 80
    87-100 Toruń
    Z dopiskiem "Młodzi"

    gwarantowane orginalne nagrody, np.: kastraci, możliwość śpiewu w chórku, pozostali mogą zostać kastratami, a za uczestnictwo w następnym konkursie w nagrodę śpiewać**

    ** nasuwa się pytanie: gdzie nowi kastraci mogą śpiewać? odp na adres patrz wyżej.

    wszystkie miłe nam panującym kobiety grające z nami rybkami mogą śpiewać i w i poza chórkiem.
    Ostatnio edytowane przez roman ; 25-02-2009 o 19:47

  4. #154
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    z czwartkami jest taki problem że ściegu,patryk,ja i chmielu mamy boka na cashówkach, więc musieliby się zgodzić na zamianę z turniejem. Poza tym płacą 85zł wpisowego u nas nie wiem czy nie wolałbym dopłacić 30zł i jechać do hiltona czy hyatta, bo w te dni w obu kasynach jest turek za 110zł. Może ten fakt obniżyć frekwencję.

  5. #155
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Gramy boka w czwartek i mojej zgody na zmiane terminu nie ma i nie bedzie

  6. #156
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    29
    Wpadłem, zobaczyłem, wygrałem!!!


    Roman, dzieki za graty.

    Co do terminów!!
    Wszystkie sa "do bani", czasu mało, a Pani zaczyna sie burzyć ze mnie to "pięrd... kompletnie" bo ciągle gram??!!! A co mam robić??? hahaha
    Ja dososuję sie do ogółu, choć turnieje w środku tygodnia, gdzie Art zamykany jest o 22-23 to musiałoby być megaturbo, blindy 15 minut chyba. Więc odpada.
    Sobota - Niedziela - bez róznicy. I tak dym ze wychodzę i tak.

    Teraz najblizsza pasująca mi niedziela to dopiero 5 kwiecień. Imprezy, wyjazdy, chhrzciny itp.

    Pozdrawiam Was wszystkich i zycze trafionych flopów.
    Daro

  7. #157
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Daro, rozumiem twoja sytuacje...zdaje sie ze najwiekszym bad beatem wszystkich pokerzystow sa kobiety Co zrobic z nimi zle a bez nich jeszcze gorzej

    Pozdro

  8. #158
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    7
    skoro nie ma możliwości zmiany, to trudno - będę wpadał okazyjnie. szkoda .

    pozdr

    ]s[

  9. #159
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    zdaje sie ze najwiekszym bad beatem wszystkich pokerzystow sa kobiety Co zrobic z nimi zle a bez nich jeszcze gorzej
    można by też dodać (cytując za "rounders"):
    "in the poker game of life, women are the rake"

    pzdr

    ]s[

  10. #160
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    29
    Ściegu i Shatter!!!

    Tymi zdaniami trafiliście pokera z flopa!

    Podział!!!

    Pzdr
    Daro