Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 166
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Fajną macie ekipę w Poznaniu.

    Nie grałem w tym turnieju, ale zbanujcie złodzieja. Dla ludzi tego pokroju nie ma miejsca w środowisku. Jeśli tego nie zrobicie następnym razem ktoś z was może stracić portfel lub pieniądze z wpisowego, o takich drobnych oszustwach jak dokładanie żetonów czy wytasowywaniu sobie asów nie wspomnę. Fatalna reklama dla pokera mam nadzieje, że szybko ulegnie zapomnieniu.

    Oppa nie do końca rozumiem Twój bełkot, nie wiem czy jesteś dumny z tego, że chciałeś okraść innych czy nie jesteś dumny z tego powodu, a twojego tłumaczenia zupełnie nie rozumiem. Rozumiem, że wyjestrowałeś się z turnieju po tym jak go zakończyłeś, szkoda że Jack nie nakręcił z Tobą wywiadu gdy odpadłeś. Mam nadzieję jednak, że nigdy się nie spotkamy. I jeszcze raz apeluje do poznańskiego środowiska pokerowego wyrwijcie chwasta, tacy ludzie to zakała.

    DuzySlon

    PS Proponuje również bana na forum.
    PS 2 Przepraszam za emocjonalny ton strasznie wzburzyła mnie zarówno sytuacja jak i pokrętne tłumaczenie.

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Jak sie przed chwila z relacji dowiedzialem to nie poznan tylko koszalin

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    Widac ze nie czytasz tego co pisze, szczegolnie postu wyzej. jesli chcialbym kogokolwiek oszukac to po co bym to zrobil....?
    nie wiem po co byś to zrobił ???

    ale czytaj co piszą inni

    nie interesuje tu nikogd dlaczego . ale efekt tego co zrobiłeś .

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    68
    ale pojechali ostro po OPPie(no ale co sie dziwic) JD i Pawcio wlasnie w relacji LIVE

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Oppa jesteś idiotą, jak takie numery ci w głowie to graj w pokera na wp.pl


    Ile ten koleś ma lat ? Mega słabe zagranie... trzeba być totalnym bałwanem, a nie ma żadnego powodu na tym świecie, dla którego mógłby wypłacić tą kasę...
    Ostatnio edytowane przez Zen ; 22-02-2009 o 18:47

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    podsumowuje
    moje zdanie i myśle żę w imieniu środowiska poznańskiego pokera

    OPPA sit-out POZNAŃ POKER

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Ile ten koleś ma lat ? Mega słabe zagranie... trzeba być totalnym bałwanem, a nie ma żadnego powodu na tym świecie, dla którego mógłby wypłacić tą kasę...

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Sa powody, ale nikt sie nie stara tego zrozumiec, nawet teraz podczas relacji gadaja bzdury ze niby wyplacilem wszystkie srodki (wyplacilem 1200zl i zostawilem zamrozone 2000zl) i chcialem spierdolic z pieniedzmi...nikt sie nie stara zrozumiec tego ze na niektore rzeczy nie ma sie wplywu, nie chwale sie tym co zrobilem, tylko mowie ze nie mialem wyjscia, gdyby tak nie bylo nie przyszedlbym dzisiaj do Mercure, nie tracilbym czasu tlumaczac raz po raz co sie stalo i dlaczego tak sie stalo. dla was liczy sie efekt. a efekt jest taki ze wyrejestrowalem sie z turnieju i wyplacilem 1200zl zostawiajac 2x wiecej pieniedzy na koncie, tracac w tym momencie reputacje i mozliwosc praktyki w poznaniu. tylko idiota zrobilby to z wlasnej decyzji, a Wy tego kurde zrozumiec nie mozecie. tak jak ta decyzja nie byla moja decyzja, tak wasza decyzja jest to ze tracicie gracza, bo tego chcecie. przyjmuje to i jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale nic nie poradze na efekt tego dzialania, tak samo jak nie moglem poradzic na samo dzialanie. ja ze swojej strony koncze juz temat. mimo to mam nadzieje ze ktos sie opamieta, nie przekresli mnie i zaprosi w przyszlosci do ligi, w ktorych regulanie bralem udzial, choc szansa na to marna, tak samo jak motywy tego haniebnego dzialania. Na koniec Was przepraszam i pozdrawiam. Ja ze swojej strony powiedzialem juz wszystko. Oby Wam sie tak w zyciu nie zdarzylo, ze niemogliscie zrzucic kart, ktore byly unplayable. Powodzenia przy stolach.

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    i co w momencie gdy te zamrozone pieniadze bylyby dostepne to zamierzales grzecznie ponownie zapisac sie do turnieju ?

    robiac wyplate z Unibetu kase ma sie od razu na koncie w polskim banku ?

    przeciez rejestracja jest juz zamknieta,
    poinformowales o tym wczesniej firme UNIBET ? dzwoniles do supportu w tej sprawie ?

  10. #50
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    i zostawilem zamrozone 2000zl)
    Nie moja sprawa, ale zostawiłeś JEZELi trafnie wytypowałeś,
    a nie zostawiłeś jeżeli chybiłes