Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 127
  1. #81
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Woland mam pytanie: czy dostałeś z mb maila ze ktos probowal zalogowac sie na Twoje konto ale uzyl niewlasciwego hasla?czy ten zlodziej trafil Twoje haslo za pierwszym razem?ile dni przed kradzieżą logowales sie po raz ostatni na swoje MB?
    Trudno być pewnym. Mógł pokasować te maile, chociaż sądząc po ilości śladów, które po sobie zostawił, nie kasował nic. Jeśli tak, to trafił za pierwszym razem. Dostałem tylko maile o zmianie hasła oraz o transakcjach.

    Ostatnio używałem jakieś 2, 3 dni wcześniej.

  2. #82
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Bardzo chciałem znaleźć trojana. Wziąłbym metalowy młotek
    hola, hola, jak zwykle wszystko na trojana

    Moze "hakier" niekoniecznie wykorzystywal trojana/backdoora, keyloggera itp.
    jest taki program, ktory nazywa sie Cain (i kilka pochodnych). Moze ktos poznal Twoje ip i wykorzystal takie programy do nasluchiwania portow. Przechwytywal pakiety, a jesli dodatkowo nie logowales sie na mejlach i kontach przez SSL to mogl poznac twoje hasla. Nie jest to szczegolnie trudne nawet dla laika.

    Pozdrawiam i zycze powodzenia w znalezieniu/ukaraniu typa.
    PS. jesli villain korzystał ze zwyklego modemu, tepsy, netu bezprzewodowego lub proxy to raczej bedzie go trudno namierzyc.

  3. #83
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    czyli te 2,3 dni wczesniej siedzial w Twoim kompie juz keylogger i zapisywal wszystko to co klikales ale to dziwne ze Twoj antyvirus tego nie wykryl jaki by nie byl...sprobuj jeszcze programu combofix , malo zajmuje a mi zawsze wszystkie syfy wynajdzie (potem generuje loga i syfy wrzuca do do kwarantanny) wrzuc gdzies na net tego loga to ja chetnie zobacze czy czegos nie znalazlo (pokazuje tez programy i wpisy do rejestru zainstalowane z calego miesiaca wiec bedzie mozna zobaczyc skad to sie wzielo i kiedy zostalo zainstalowan). Druga opcja to ktos poprostu znal Twoje haslo no ale to jest chyba raczej malo prawdopodobne.

    P.S. pendrivey tez przenosza syfy. wystarczy ze wsadzisz pendrivea do kompa i juz go lapiesz. (do usuwania gowien znow polecam combofix)

  4. #84
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez trojanus Zobacz posta
    jest taki program, ktory nazywa sie Cain (i kilka pochodnych). Moze ktos poznal Twoje ip i wykorzystal takie programy do nasluchiwania portow. Przechwytywal pakiety, a jesli dodatkowo nie logowales sie na mejlach i kontach przez SSL to mogl poznac twoje hasla. Nie jest to szczegolnie trudne nawet dla laika.
    Jestem informatykiem ale mało wiem o zabezpieczeniach sieci, chętnie czegoś się nauczę.

    Mam Neostradę i Liveboxa, czyli wi-fi, szyfrowane WEP'em. Czy w takiej sytuacji możliwe jest nasłuchiwanie portów? Przecież z tych portów wychodzi zaszyfrowana zawartość (WEP'em właśnie), nie?

  5. #85
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    16
    aha, czyli w takiej sytuacji rozszyfrowanie pakietow jest prawie niemozliwe. W takim razie musial byc keylogger.

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    woland przelec dysk combofixem i daj link do loga

  7. #87
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jestem informatykiem ale mało wiem o zabezpieczeniach sieci, chętnie czegoś się nauczę.

    Mam Neostradę i Liveboxa, czyli wi-fi, szyfrowane WEP'em. Czy w takiej sytuacji możliwe jest nasłuchiwanie portów? Przecież z tych portów wychodzi zaszyfrowana zawartość (WEP'em właśnie), nie?
    wepa zlamac to kwestia minut, nawet sie nie ludz, ze to jest szyfrowane.

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    woland przelec dysk combofixem i daj link do loga
    Siur, jak tylko wrócę do domu.

    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    wepa zlamac to kwestia minut, nawet sie nie ludz, ze to jest szyfrowane.
    Nawet jeśli, to musiałby to być atak personalnie na mnie, a ciężko mi w to uwierzyć. Cały czas wydaje mi się, że to jednak masowa robota automatu.

  9. #89
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Masz maila na gmailu? Używałeś tego samego hasła co na portalach pokerowych?

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Masz maila na gmailu? Używałeś tego samego hasła co na portalach pokerowych?
    Tak, mam na gmailu. Co do hasła - staram się używać różnych haseł w różne miejsca, ale niestety chyba dawniej rejestrowałem się na roomach tym samym hasłem, co na pocztę. Być może to jest wyjaśnienie

    BTW - Stanko, wracaj do pisania poradnika o budowie bankrolla - teraz mi się bardzo przyda