Strona 41 z 88 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 872
  1. #401
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Studiowałem w Poznaniu więc sie najeździłem. Tylko pociąg. Jedzie przez Kce, Zabrze, Gliwice. Z dworca w Poznaniu wszędzie blisko.

  2. #402
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Krupierzy beda w Poznaniu, to jest informacja pewna..

  3. #403
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Soprano ,z Łodzi kierujesz się na Emilię i wbijasz się na autostradę i wyjeżdżasz w Poznaniu, będziesz miał najprawdopodobniej jedną bramkę płatną w okolicach Konina o ile dobrze pamiętam i ewentualnie przed Poznaniem, nie pamiętam czy wcześniej jest bramka czy wjazd do miasta. Na każdym punkcie poboru opłat płacisz 11 złotych za samochód osobowy, pozdrawiam

  4. #404
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Czy wiadomo coś o ewentualnych zniżkach za nocleg w hotelu Mercury?

  5. #405
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Wątpię żeby były jakieś zniżki, dzwoniłem i pytałem sie o dwójkę w Mercurym, także 320 złotych za pokój i 65 za śniadanie dla dwóch osób. Tu jest niezła stronka, trzeba podać preferencje, tylko ceny czasem sie nie zgadzają z rzeczywistością Hotele.pl - Hotele Centralny System Rezerwacji Online no i jak się znajdzie odpowiedni hotel to lepiej wyszukać go w sieci i dzwonić pod numer, który jest na stronie hotelu

  6. #406
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    "Możesz także wkupić się bezpośrednio poprzez nasze oprogramowanie.
    Szukaj turnieju USOP - Direct-buy in €250 pod zakładką “specials”. Rejestracja kończy się 20 lutego o godzinie 15:00. Liczba miejsc ograniczona do 100."

    To jest info ze strony - błąd czy tak właśnie będzie .


    Pozdr
    berti09

  7. #407
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    17
    Kiedy USOP zawita do Gdańska ?

  8. #408
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez domcaj Zobacz posta
    Kiedy USOP zawita do Gdańska ?
    Osłabiają mnie takie posty.

    Wystarczy minimum wysiłku, by zajrzeć na stronę
    Unibet Series Of Poker
    i wiesz wszystko...

  9. #409
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    Osłabiają mnie takie posty.
    AMEN!!



    Kolejna informacja - dziś zakończyły się prace nad materiałem z USOP Warszawa i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że płyta DVD z pierwszego turnieju cyklu będzie już dostępna do kupienia w Poznaniu! Ceny jeszcze nie znam, ale oglądałem dzis cały materiał i muszę przyznać, że basi realizatorzy sprawili się świetnie. Materiał jest ciekawy, fajnie zrobiony i na wysokim poziomie. Zachęcam do kupowania płyty w Poznaniu i kolekcjonowania kolejnych "odcinków"!

  10. #410
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    UWAGA!!! UWAGA!!!

    Przypominam wszystkim graczom, że po zapisaniu się/wygraniu satelity/wygraniu stepa do turnieju USOP należy skontaktować się z supportem Unibetu w sprawie zapisania się na dzień 1A lub 1B!! Do tej pory aż 16 osób nie odpowiedziało na maile w tej sprawie i nie zgłosiło się do supportu! Przypominam adres mailowy do zapisów - usop@unibet.com

    Poniżej lista nicków (proszę o kontakt z supportem!):

    slot_
    Triglycenide
    obywatel_g
    rickx100
    Qlimax66
    GrzechuTG
    efol89
    wooysiah
    tedi1958
    trotyl_TT
    electer
    Jesus-myboss
    _Panam_
    chudy
    klusek
    YarekTG