Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    cfkr to nie jest wjazd na WSOP tylko pojedynek z ktoryms z finalistow WSOP'a, ktory byl sponsorowany przez PS'a

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    taa, tak samo cayman nie jest za 1M tylko za 3M jakis taki ostatnio rozkojazony jestem

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    A jakie jest Wasze zdanie.. jak prawnie wyglada wymiana punktów na auto? bo o lie wymienie je np na monitor, to przesla mi go i luz, ale auto to co innego. Czy to w formie darowizny, wykranej w konkursie? Poker online w koncu jest nielegalny. Nie znam dobrze angielskiego wiec za bardzo sie tam nie doczytam. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Moje zdanie sie nie liczy, bo do Porsche i tak nikt z nas nie da rady dojsc
    Ale taka plazme to czemu nie [=

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    panowie, na waszym miejscu nie podniecałbym sie tak bardzo z tych punktow, w expekcie tez je wprowadzili i lipa,, zeby uzbierac 30K fpp to bedzisz musial grac pol zycia chyba

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    panowie, na waszym miejscu nie podniecałbym sie tak bardzo z tych punktow, w expekcie tez je wprowadzili i lipa,, zeby uzbierac 30K fpp to bedzisz musial grac pol zycia chyba
    Porównywanie Expektu z PS jest hmmm .... niedorzeczne

    pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    NieDoRZECZNE

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    no niewiem, na expekcie mam prawie 5K FPP w ciagu chyba miesiaca zarobionych... po odjeciu tych ktore wydalem na freerole... ale chyba inaczej to jest naliczane.. na PS gralem kilka godzini rekreacyjnie i mam 72 punkty FPP. Nikt sie tu nie podnieca.. tylko teoretyzujemy

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ale pamietaj, ze do konca roku FPPsy licza sie podwojnie

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    That bright light in the sky is the first PokerStars player to reach the Supernova level of the PokerStars VIP Club. In less than two weeks, one dedicated PokerStars player accumulated 100,000 VIP Player Points and became to the first to achieve the elite status.

    Who is that player? You may already know him. He's Bertrand "ElkY" Grospellier, a professional online gamer who has dedicated his recent life to poker.

    In the final hours before he reached Supernova status, ElkY put in a session that lasted for more than 24 hours. Right now, he's on pace to be able to buy a Porsche with his Frequent Player Points.

    After getting a few hours sleep, he told me, "I think the Porsche is a reasonable goal by the end of the year, but there are so many awesome things in the program such as WSOP buy ins and LCD screens.

    For those of you traveling to Europe for the EPT, you'll see ElkY playing in some events in 2006.

    So, ElkY is the first Supernova VIP. The only question now is..who will be next?


    hmmmmmmmmmm
    ile uzbieraliście VPP ?