Strona 21 z 84 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 838

Wątek: flexstyle

  1. #201
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    wlasnie sie topie, ale na szczescie maly smiley mnie zaraz uratuje

  2. #202
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Kurde zamknijcie ten temat w piz..., ja wiem, że to Bocznica, ale normalnie te forum kiedyś kojarzące się z najlepszymi postami odnośnie pokera, teraz stało się wylęgarnią takich trolli.

    Flex naprawdę przestań już pisać i sam sobie odpisywać, naprawdę nikt ci nie da za jakieś twoje durne wymysły złamanego grosza, na całym forum tu nikt tych twoich zasad nie chce poznać nawet za darmo, a ty w swoim wyimaginowanym świecie masz nadzieję na 34k$. Człowieku jak napisał MMP jeżeli ci zależy na kasie weź się do jakieś normalnej roboty, a przestań żyć w świecie fantazji.

    Flex zapewniam cię że jesteś młodszy i wnosząc po twoich postach o jakieś 15 lat. Jeżeli jednak się mylę i jesteś 30+ to znaczy, że nieźle masz wyjechany beret :P NO OFFENSE

  3. #203
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Co wy chcecie od chłopaka? Ma swoją pasje, no i dobrze.
    Flex badź wytrwały, nie przejmuj sie gadaniem (chociaż myśle, że ty i tak się nie przejmujesz )innych.
    Dostałeś motywacje po tym artykule, no i o to chodzi, tylko że z tym zarabianiem kasy to się jednak nie tak zabierasz i drażnisz co niektórych swoją ofertą
    Nie tędy droga flex, ale nie załamuj się, masz wizje, daleki cel, realizuj swoje marzenia. Ja popieram, bo doceniam ludzi z pasją i motywacją, no może wizjonerem to cię nie nazwe ale życzę ci wytrwałości w osiąganiu celu.

  4. #204
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    mam 29 lat

  5. #205
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Co wy chcecie od chłopaka? Ma swoją pasje, no i dobrze.
    Flex badź wytrwały, nie przejmuj sie gadaniem (chociaż myśle, że ty i tak się nie przejmujesz )innych.
    Dostałeś motywacje po tym artykule, no i o to chodzi, tylko że z tym zarabianiem kasy to się jednak nie tak zabierasz i drażnisz co niektórych swoją ofertą
    Nie tędy droga flex, ale nie załamuj się, masz wizje, daleki cel, realizuj swoje marzenia. Ja popieram, bo doceniam ludzi z pasją i motywacją, no może wizjonerem to cię nie nazwe ale życzę ci wytrwałości w osiąganiu celu.
    dzieki ... jestem swiadomy tego, ze niektorych draznie swoja oferta. widze male sprzecznosci w twoim poscie (np. "nie tedy droga, ale nie zalamuj sie" ), ale i tak fajnie, ze sie wypowiedziales
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 14-02-2009 o 15:46

  6. #206
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Nie ma sprzeczności: "Nie załamuj sie"- to wiadomo, a "Nie tędy droga" to znaczy żebyś nie załamał się, ale spróbował innych rozwiązań, paniał?

  7. #207
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    panial ... jedno moje marzenie juz sie spelnilo - mam zasady nowego pokera .... sednem calego problemu bylo to, ze zaprojektowania go mogla sie podjac tylko osoba, ktora majac juz te zasady bedzie w stanie rozpoznac w nich nowego pokera - ja mialem juz 2 gry na koncie, dodatkowo gram w gry od dwudziestu kilku lat i za bardzo to kocham, zeby nie rozpoznac dobrej gry ... a sam proces projektowania wygladal tak, ze przez 18 miesiecy wymyslilem okolo 50 roznych wariantow i tak jeden po drugim dochodzilem do ostatniego czyli wlasnie Black Texas. byla jeszcze ciekawa historia - przez okolo 8 lub 9 miesiecy ogladajac kablowke po kilka godzin dziennie, przy przelaczaniu programow, po kilka razy dziennie (rekord: 9 w jednym dniu ) trafialem na motyw karciany, czy to w filmie, teledysku czy dokumencie ... w kulminacyjnym okresie czasu doszlo do tego, ze praktycznie gdzie nie przelaczylem pilotem programu to trafialem akurat na kolejny wizerunek zwiazany z talia kart albo symbolami karcianymi !!! a wiekszosc z nich to byly zaledwie kilkusekundowe ujecia ! to byla jazda dopiero, cos niesamowitego, lapalem jedno za drugim .... to bardzo pomoglo ... wiedzialem, ze to nie moze byc tylko przypadek, a moja byla dziewczyna powiedziala, ze to sa "znaki" ... takze w sumie przez te 9 miesiecy mialem kilkaset takich trafien, srednio ze 3 nowe dziennie (nie liczac powtorek ! ), a potem nagle sie to wszystko skonczylo.
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 14-02-2009 o 16:32

  8. #208
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    CZY WY NAPRAWDĘ NIE POTRAFICIE ZROZUMIEĆ ŻE PISZĄC WASZE KOMENTARZE SAMI GO NAKRĘCACIE???

    niech sobie żyje w swoim świecie pisze i odpisuje na swoje własne posty a inne wątki zostawi w spokoju i będzie luz...


  9. #209
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Nie!! Nie przestawajcie! Zajebiście się wszystkie te wojny Flex vs. reszta czyta

    I mam też nadzieję że nikt nie zamknie tego wątku albo świetlicy

    Flex tak trzymaj!

  10. #210
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Tramwaj, wreszcie sie odezwales .... pozdr.

    alchemik, czy ta fotka zostala zrobiona specjalnie do swietlicy ?