Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 160
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    7
    Jestem pod wrażeniem, myślałem ze nic na temat pokera sie nie dzieje w Rzeszowie

  2. #112
    Dylo no co ty rzeszow miasto wojewodzkie :P

    A wszystkim pokermaniakom przy okazji życzę WESOŁYCH ŚWIĄT oraz
    na stołach :wink:

  3. #113
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    Chcialbym ustalic date nastepnego turnieju. Zagramy w nowym roku chcialbym zaproponowac dwa dni albo sroda 4 stycznia albo czwartek 5 stycznia godzina 17 30 tak zeby z turniejem ruszyc o 18 prosze wpisywac sie kto jest za jaka data zeby ustalic optymalny dzien. Sylwester wypada w sobote wiec mysle ze wszyscy do srody sie zregeneruja Dla nowych graczy przypominam ze gramy w barze Korupcja a i mamy juz trzecia walizeczke zetonow wiec moze nas grac nawet z 20 zapraszam

  4. #114
    Ja jestem za czwartkiem.

    I przypominam (o czym zapomnial kolega golowas) zeby przyniesc na czwartek 5zl na nagrode głowną trzeba powolutku zbierac grosiki dla zwyciezcy (ta kasa moze tez w sumie isc na karty (bo jak tak dalej pujdzie to ani jedna talia nie zostanie "nieoznaczona"), zetony, sukno na stoly albo inne pierdoly, ale celem głownym jest "pucharek" dla mistrza )

    Zdravim

  5. #115
    prosilbym czwartek 8)

  6. #116
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    7
    A mogę sie dowiedzieć gdzie to jest ta Korupcja bo aj nie z Rzeszowa jestem?

  7. #117


    Gdzies w tym rejonie :P

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    7
    To spoko, bliziutko.
    Dzięki

  9. #119
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Zostawiłbym już stały termin: czwartek, godz. 18:00 start.

  10. #120
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    33
    Kurcze wlasnie 5tego mam rozmowe o prace w Rud(n)ej malej o 15:30... nie wydaje mi sie zebym sie wyrobil. Coz widze ze czwartek wam pasuje ale ja jestem za sroda. Jesli wiekszosc zdecyduje na czwartek to trudno prosze o rozdanie sitouta dla mnie.